andreakisfaludy_t (483) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 483 | 717 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 486 | 744 adásvétel |
| Az eladóként kapott 140 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ez van...:)
Másik fél: Ez van :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mayd legközelebb összehozzuk..
Másik fél: Talán majd.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 12:44:50
161510778
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 12:44:30
161511592
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 12:44:17
161510202
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:35:36
161509872
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:35:24
161511377
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:35:09
161509148
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:34:55
161511046
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:34:43
161509662
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:34:29
161510562
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:34:16
160909853
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:34:02
161510951
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:33:46
161508332
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:33:29
161510280
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:33:14
161511721
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:33:03
161511276
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:32:51
161510412
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:32:38
161509094
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:32:25
161510637
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:32:10
161508802
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:31:56
161509597
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:31:42
161509765
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:31:30
161511197
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kissgabica1 (30) (Vevő)
Semleges
2010.01.27. 10:31:10
161509342
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, amiért ezúton is elnézést kérek, de sajnos én sem tehetek róla, hogy így alakult. A jövőben jobban oda fogok figyelni. Egyébként korrekt partner!
Másik fél: Így van,további sok szerencsét!Korrekt Ő is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:31830242 (71) (Vevő)
Semleges
2009.11.02. 22:32:55
153200399
A vásárlás nem történt meg, de tisztáztuk a félreértést.
Másik fél: Teljesen egyetértek.Mindent tisztáztunk.Nincs harag, sőt...:-)))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:31830242 (71) (Vevő)
Semleges
2009.11.02. 22:32:19
153209148
A vásárlás nem történt meg, de tisztáztuk a félreértést.
Másik fél: Most már minden rendben.Megbízható, jó kapcsolattartó,kiváló vaterás.Mindent tisztáztunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
