Merkedes430 (142) 99.31% felhasználó összefoglaló oldala

99.31% pozitív visszajelzés
(143 Felhasználó adta)
99.31% pozitív visszajelzés
(143 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 143 144 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 153 154 adásvétel
Az eladóként kapott 70 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.02.02.
Utolsó belépés: 2023.12.05. 15:38
Inaktív!
3 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

halasiwilly (100) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.17. 09:31:04

Termékkód

1619358224

Sajnos a termék hibás volt, a leírásból hiányzott hogy nincs tesztelve. Az egyik csipogó membránja szakadt volt, de a másik is csak nagyon hallkan cicergett. Az eladó felajánlotta, hogy küldjem vissza illetve helyette egy gyengébb minőségű terméket de az számomra nem felelt meg. Visszacsomagoláskor rátapostam a csipogók rácsára ezért nem vette vissza. Így már nem eladható újra? Vagy miért nem mindegy egy kuka terméknél? Nem értem... Vegyes érzelmeim vannak az eladóval. Sajnálom hogy így alakult!
Másik fél: Sajnos a terméket nem próbáltam ki,jóhiszeműen adtam el(hiba volt)majd értesített a vevő hogy a termék hibás!Ekkor valóban ajánlottam egy másik hasonló terméket de az nem felelt meg!Kértem hogy küldje vissza a hibás terméket!Ekkor értesített a vevő,hogy a külsőleg hibátlan termékre rá lépett,eltorzult,görbült,stb!Így már nem állt módomban vissza venni!Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

TomCay_a (77) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.01.22. 23:26:42

Termékkód

1485729887

Semmi probléma!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Semmi probléma!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jm59tk (385) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.01.18. 20:02:53

Termékkód

1527570836

Nem passzolt a billentyűzet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ottokár (51) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.12.30. 21:48:39

Termékkód

1526690024

Korrekt partner, ajánlom mindenkinek! Kicsi volt a sícipő a lábára, ezért nem jött létre az adásvétel, de ezt előre egyeztettük!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kanczler79 (28) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.20. 07:52:29

Termékkód

1497588566

A készülék egy általam addig nem tapasztalt hibát produkált, így a vásárlástól való elállás teljesen jogos. Nagyon korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

atetruck (446) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.09.04. 18:31:59

Termékkód

1472134101

A termék nem lett jó, ezért az adásvétel meghiúsult.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Solya321 (99) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.12. 21:28:40

Termékkód

1466577145

Sajnos Pozitívat nem engedett adni! Korrekt Vaterás

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másik fajta kellett volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Bernylaci (35) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.09. 14:06:27

Termékkód

1466848431

A vásárlás korrekt és gyors volt, ezért mindekinek ajánlom. Sajnos csak részlegesen jött létre, mert az alkatrész nem lett jó és ezért vissza fogom vásárolni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos az alktrész nem lett jó ezért majd visszavásárlásra kerül.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rekabuci (295) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.14. 22:21:21

Termékkód

171125407

Kipróbálás után (mivel úgy tűnt hogy nem változott semmi) nem mertünk kockáztatni, és nem vettük meg. Szerintem nem lehet minden vevő autószerelő, így tényleg találgatunk... vajon ez a baja, vagy más?
Másik fél: Ettől függetlenül szerintem nem a partnernek kell semleges értékelést adni, ha a vevő nem tudja mit is akar. A termék renben volt és én is megtettem mindent, szerintem ez nem semleges, de mindegy....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.