inez03 (764) 99.48% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 766 | 1064 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 779 | 1079 adásvétel |
| Az eladóként kapott 413 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
korrekt eladó.megértő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lujzacicus (120) (Vevő)
Semleges
2019.03.26. 09:25:36
2742171143
A ruha koszos, büdös és állatszőrös volt.
Másik fél: A ruha megfelelt a leírásnak,zsákban,tárolóban volt a többivel együtt,de nem koszosan.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, de az adás-vétel nem jött létre, technikai okok miatt. Ha a szabályok engednék, feltétlenül POZITÍV minősítést adnék, mert nagyon korrekt, megbízható vaterás, minden tőle telhetőt megtett. A minősítés a szabályok értelmében Semleges, de ha lenne fairplay díjat szavaznék meg részére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Client:38232139 (34) (Vevő)
Semleges
2018.12.09. 11:23:56
2700399443
Sajnos egy lényeges információ hiányzott a leírásból, hiányzik a bal lábbeli cipzárjáról a kocsi. Sajnos ez a fotókon sem látszott. Amennyiben a hibátlan , újszerű leírásba ez belefér, elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gsmtartozek1 (136) (Eladó)
Semleges
2013.06.06. 21:43:02
1747318676
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az üzlet nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a személyes találkozót úgy képzelte hogy csak a lakcímén de CSAK AMIKOR NEKI MEGFELEL.EZT VISZONT NEM TÜNTETI FEL AMIKOR ELADNA VALAMIT.sajnálom de nem így működik a mai világban,tudod A KOMPRUMISSZUM
Másik fél: Valóban így van,nem tüntettem fel,mert nincs is a terméklapon a személyes átvétel,csak az ajánlott levél.Személyesen is át szoktam adni,de csak a lakcímemen.Olvasni,és kérdezni kellett volna leütés előtt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gillan970 (2950) (Vevő)
Semleges
2011.06.25. 10:43:04
1459358992
Az aukció lezárása után kiderült, hogy a ruha foltos. Sajnálom, mert nagyon tetszett. Az eladó korrekt volt és tájékoztatott a malőrről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt, kedves, és megbizható, egyéb okok miatt nem jöt létre az eladás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1749400.kmoni975 (6) (Vevő)
Semleges
2011.03.09. 23:21:20
1443216062
az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
