Brigilight (36) 89.13% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korkekt vásárló csak ajálani tudom mindenkinek .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én hibámból mert rossz címre küldtem a terméketViszekmindent (333) (Eladó)
Semleges
2015.03.03. 21:15:48
2038948700
Korrekt partner de sajnos nem jött ösze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat mert nem jött össze a pénze de jelezteAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AutoShop01 (239) (Eladó)
Semleges
2014.01.21. 16:58:31
1808261660
Sajnálom,hogy nem kellet a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő végül nem jelentkezett a termékértroselinda62 (356) (Eladó)
Semleges
2012.10.16. 11:43:04
1643084360
A vevő több termékre licitált de mikór irtam igy több lessz a posta ezért csak egyik terméket volt hajlandó átvenni!Ezért én szivem szerint negativot,de nem szeretek azt adni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő sokkalta a postaköltséget!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
robie751 (576) (Eladó)
Semleges
2012.04.10. 21:05:11
1555035482
A vevő mégsem kívánta megvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem kívánta megvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sokhasznaltcikk (46) (Eladó)
Semleges
2012.02.05. 10:51:09
1533250322
A vevő egyéb okok miatt nem tudta átvenni a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
djmentor_a (1) (Eladó)
Semleges
2011.02.23. 07:04:11
1441788797
Nem utalta a vétel árat nemm jelentkezzet töb levelemre se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
famous77 (1128) (Eladó)
Semleges
2010.10.27. 22:55:27
180509351
Sajnalom,majd talan legkozelebb....ez van,mindenesetre koszonom a kedves szavakat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő hibáján kívüli okok miatt nem jött össze az adásvétel. Bátran ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Ok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
350242.lefteria_a (17) (Eladó)
Semleges
2010.06.05. 21:58:29
165592993
nagyon nem örülök hogy vett másikat és még csak nem is szólt...
Másik fél: BOCS DE ÉN JELEZTEM HOGY VETTEM MÁSIKAT ÉS EZÉRT NEM KELL KÖSZÖNÖM MEGÉRTÉSED.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azt hiszem elég türelmes voltam.
Másik fél: Már másnap utaltam volna a pénzt mint értékeléseimen is látszik, de fáj a szivem mert nem tudtam átvenni, nem megfeleő postaköltség végett...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
