chemiangel8 (1817) 99.46% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1711 | 6841 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1746 | 6887 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1874 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Méretprobléma.Nagyon drága a szállítás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Replika minőség. Első mosás után már látszottak az anyagból a gumiszálak a boka résznél..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors maximálisan megbízható eladó! Mindenkinek ajánlom! csakis+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másik színben kaptam meg a 4 db-ból 3 terméket, így nem voltam teljes egészében elégedett.
Másik fél: Mindig mindenkinek azt küldöm amit rendelt,más színt nem tudok küldeni...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Más méretet kaptam. A minősége nem túl jó. Nem pontosan olyan mint a hirdetésben.
Másik fél: Sajnálom "csalódást" okoztam.Levélben kellett volna reklamálj,megoldottuk volna...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orhidea-11 (166) (Vevő)
Semleges
2021.05.14. 16:20:33
3039375230
Barátságos,segitökész,S.T.B++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves, segítőkész volt!Sajnos méret probléma adódott!köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos csalódnom kellett, mivel a kifizetett árú nem állt rendelkezésre az eladónál, ezt igen helytelennek tartom!
Ellenben a kommunikáció terlesen gördülékenyen ment, és korrekt módon, az átutalt összeget visszakaptam.
Másik fél: Sajnálom de ennél a terméknél nem volt feltüntetve,hogy készleten van!!!A leírásban szerepelt,megrendelhető,lehetséges várni kell a termékre akár 2-3 hetet is.Korrekten hoztam hasonló terméket,nem tetszett elfogadtam.Nem jártam el helytelenül!Ez így ebben a formában nem igaz!Legyél legközelebb figyelmesebb!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikáció az eladóval gyors, és gördülékeny volt. Mivel több terméket rendeltem tőle és a másik termék nem volt meg, így elélltam a vásárlástól. Az összeget visszakaptam hiánytalanul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
orhidea-11 (166) (Vevő)
Semleges
2021.02.17. 16:21:00
3011469215
++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orhidea-11 (166) (Vevő)
Semleges
2021.02.17. 16:19:34
3011467742
+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fehér színű terméket kértem, szürkét kaptam. A termék (zokni) szára kissé rövid, erről viszont nem az eladó tehet(ett).
Másik fél: Szürke színűt ütöttél le!Nem tudok mást küldeni csak azt amit vásárolsz!Fel is van tüntetve!!!Színe:szürke.Legközelebb figyelmesebben vásárolj!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék postázásával hitegetett, majd nem válaszolt arra a kérdésre, hogy mikor kapom meg a terméket.
Másik fél: Hetekig könyörögtem utalj,meghoztam a szabadidőruhát!Ez az értékelés nagyon nem korrekt!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babyhamsters77 (341) (Vevő)
Semleges
2020.10.08. 11:22:35
2951908634
A termék átadása nem jött létre. Az eladó a terméket úgy hirdette meg, hogy közben a termék már használatba került más által.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több terméket rendeltem, volt amivel minőségi problémám volt, de választ nem kaptam. Elvesztett egy vevőt!
Másik fél: 24 órát nem tudtam géphez ülni de azt nem tudod miért...tudod mindenkinek lehetnek problémái.Nem gép vagyok hanem embert!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több terméket rendeltem, volt amivel minőségi problémám volt, de választ nem kaptam. Elvesztett egy vevőt!
Másik fél: 24 órát nem tudtam géphez ülni de azt nem tudod miért...tudod mindenkinek lehetnek problémái.Nem gép vagyok hanem embert!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendelt term?k nem volt elérhető
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze az adás-vétel. Az utalt vételár + postaköltség összegét visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsmihaly79 (12) (Vevő)
Semleges
2019.09.24. 21:10:55
2812854449
Aranyos, kedves hölgy, de több pontatlanság és fennakadás volt a folyamatban.
Végül is átvételre került az áru, bár nem azt a színt kértem amit kaptam, de ez is jó lesz.
Indok: ismeretlen telefonszámra küldték a kódot, melyet az eladó megadott, amely alapján átvehető volt az áru. Ez némi bonyodalmat jelentett Nekem.
Más szín került megküldésre, mint amit rendeltem.
Másik fél: Azt a színt küldtem amit kértél.Abban igazad van,hogy rossz telefonszámot adtam meg DE addig telefonálgattam még nem sikerült megszerezni a kódot.Egyatlen nappal sem később tudtad átvenni a csomagot mint ahogy meg volt beszélve!!!A meglepetés ami benne volt,egészségedre!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4229568.vq78gi (2) (Vevő)
Semleges
2019.05.15. 15:11:13
2765191160
sajnos a fehér szinek roszaszinűek mintha ossze lett volna mosva de uj és bontatlan csomagolásban kaptam. egyébként nem rossz. a képen látható melegítő jobbnak tűnik annál amit kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lexandra123 (5) (Vevő)
Semleges
2018.07.21. 17:52:52
2639758691
Gyors,kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valóban megtekintettem a kapott árút, és tényleg nem felelt meg, mert nem azt rendeltem! Többszöri levélváltásban megjelöltem a színt, ami a hirdetett képen látszott, nem kaptam rá választ, hogy valójában nem olyan színű!!Másodszor is küldött az eladó egy teljesen más színű ruhát, amit nem vettem át, mert NEM azt fizettem ki! Ennek ellenére korrektnek tartom az eladót, mert visszautalta a termék árát! Csak két postaköltséget buktam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
többnyire elégedett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát régen találkoztam ilyennel, de korrekt vagyok és nem negatív az értékelésem. Sajnos a melegítő amit rendeltem teljesen más színű mint amilyen a hirdetésben látható. Erre az eladó figyelmét is felhívtam, mivel nem mindegy hogy egy ruha sötét kék, vagy éppen világos.Függetlenül attól, hogy oldalán jelezve van, hogy 1 héten belül küldi, attól én még aznap elutaltam a pénzt, de csak a 7. napon kaptam meg a ruhát.Számomra ez roppant lassú. Az én hozzá állásom végett nem küldtem vissza a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lowestoned (99) (Vevő)
Semleges
2017.03.27. 05:44:23
2457671654
Negatívot nem adok így nem rontom el az átlagát de másfél hét után elállok a terméktől mert így hogy semmi választ nem kapok, nehéz lenne utalni és nem várok tovább!
Másik fél: Három emailt is írtam!!!Érdekemben áll,hogy írjak,nem gondolod?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lowestoned (99) (Vevő)
Semleges
2017.03.27. 05:43:58
2457671708
Negatívot nem adok így nem rontom el az átlagát de másfél hét után elállok a terméktől mert így hogy semmi választ nem kapok, nehéz lenne utalni és nem várok tovább!
Másik fél: Három emailt is írtam!!!Érdekemben áll,hogy írjak,nem gondolod?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a kapot melegítő több helyen foltos volt!! az eladó vissza utalt volna 1000ft-ot, de ez nem ért ennyit!? csalodott vagyok,( és tudott a foltokról) amúgy korrektöl komunikált csak a felkinált összeg nem volt megfelelö :(
Másik fél: Egyetlen pici tűhegynyi pötty volt a szabadidőruhán,felajánlottam 1000 forintot...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó NEM az általam email-ben kért címre küldte a csomagot!A zokni papírvékony, ami a termékleírásban nem szerepel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem vagyok elégedett elutaltam az ősszegett az hogy semmi vissza jelzést nem kaptam hogy a pénz odaért e az hagyán de az áru sem érkezett ez idág meg
Másik fél: Szerintem most jobban járok ha nem írom le amit gondolok...Az utalás természetesen megérkezett,a zoknikat elküldtem.Ha nem érkezett még meg hozzád lehetséges kellett volna írni egy emailt,feltenni a kérdést merre járhat a leveled.A posta újabban egy hétig viszi a leveleket én arról nem tehetek.Így lehúzni valakit mert nem érkezett meg hozzád két nap alatt...szavakat nem találok,fel vagyok háborodva nem kicsit.Tündike,ajánlom tanulj meg kommunikálni mielőtt bárkit elásol!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
chemiangel8 (1817) 99.46%
2026.06.07. 12:21:46
chemiangel8 (1817) 99.46%
2026.06.01. 23:08:49
chemiangel8 (1817) 99.46%
2026.05.20. 22:48:06
chemiangel8 (1817) 99.46%
2026.05.18. 23:20:42
chemiangel8 (1817) 99.46%
2026.05.06. 11:00:10
