bubikaij_t (394) 99.75% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 395 | 493 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 400 | 498 adásvétel |
| Az eladóként kapott 84 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mrmpower77 (110) (Vevő)
Semleges
2016.05.15. 10:22:14
2247593498
Nem minősítem. Több hibája is volt, amiket használat során ismertem fel. Kb. kuka kategória amit kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsit kopott a cipö,a leirásban szép állapot szerepelt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meg vagyok elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandortomos_t (7) (Eladó)
Semleges
2009.09.15. 18:39:58
718163307
Szállítás elött nem volt lyukas, vállalta a felelőséget a szállítasssal kapcsolatban!!!!! Inenntől kezdve nemérzem magam hibásnak.
Másik fél: A csomagolás hibátlan volt,nem volt szakadt!!Nem értem akkor hogy lyukadhatott ki szállítás során!!Egyébként meg ismerősöm dolgozik a postai elosztóban és mindig ő hozza el nekem,nem pedig a postás,így ki van zárva a sérülés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
