rami27 (323) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 323 | 408 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 328 | 416 adásvétel |
| Az eladóként kapott 38 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
NailMania (1782) (Eladó)
Semleges
2016.07.07. 13:39:11
2272315835
Több e-mailt is küldtem a vevőnek, nem reagált.Benne volt az értesítőben, hogy ha nem kapna tőlem levelet 3 napig, akkor írjon egyet ő, de nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NailMania (1782) (Eladó)
Semleges
2016.07.07. 13:38:37
2272316078
Több e-mailt is küldtem a vevőnek, nem reagált.Benne volt az értesítőben, hogy ha nem kapna tőlem levelet 3 napig, akkor írjon egyet ő, de nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NailMania (1782) (Eladó)
Semleges
2016.07.07. 13:38:11
2272316630
Több e-mailt is küldtem a vevőnek, nem reagált.Benne volt az értesítőben, hogy ha nem kapna tőlem levelet 3 napig, akkor írjon egyet ő, de nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NailMania (1782) (Eladó)
Semleges
2016.07.07. 13:37:42
2272315595
Több e-mailt is küldtem a vevőnek, nem reagált.Benne volt az értesítőben, hogy ha nem kapna tőlem levelet 3 napig, akkor írjon egyet ő, de nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem kértem a terméket,de az eladó megértette,és nagyon kedves volt,köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anik11_a (221) (Eladó)
Semleges
2013.05.21. 12:31:28
1741959344
A vevő teljes mértékben korrekt, megértő. Sajnos a rendszer nem enged pozitívat adni, pedig azt szerettem volna. +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: rosszul töltöttem fel a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1430634.Octopuci (2517) (Eladó)
Semleges
2012.05.24. 21:45:49
1593679574
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mert a termék tévesen lett feltöltve, mert már nem volt készleten. Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb megbszélt okok.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fritskaa (2610) (Eladó)
Semleges
2012.01.19. 15:49:55
1535051456
Inkább nem minősítem.......
Másik fél: Nem tudom Neked mi a problémád,Én szombaton leütöttem a terméket hétfőn már utaltam is a pénzt. Azért adsz semleges értékelést mert Én azt adtam? Sajnálom,de ez akkor sem korrekt a részedről,hogy nem jelzed,hogy a cipő nem eredeti.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
