paradicsomkonzerv (621) 99.84% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 622 | 752 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 639 | 769 adásvétel |
| Az eladóként kapott 411 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel nem jött létre, mert a szállító összetörte a gépet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a termék nem az volt, amit eredetileg szerettem volna, így elálltam a vásárlástól. Az Eladó segítőkész volt, de adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
traki333 (4075) (Eladó)
Semleges
2015.01.27. 21:31:13
2031863279
Véletlen kétszer ütötte le a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlen kétszer ütötte le a terméketkalmanjozsi_t (384) (Vevő)
Semleges
2014.02.26. 11:28:25
1862469638
Az eladó a megrendelést követően, érdeklődésem ellenére sem vette fel velem a kapcsolatot, így a vásárlástól elállni voltam kénytelen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiscsillag316 (20) (Vevő)
Semleges
2013.05.22. 10:20:05
1753990412
SMS-re e-mail-re választ nem kaptam, a terméket megvettem máshol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ppassz82 (174) (Eladó)
Semleges
2013.01.13. 14:23:24
1689043466
Nagyon kedves megértő partner , sajnálom, hogy nem tudtam odaadni.+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos elázott a könyv mielőtt postázni tudtam volna.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
59157.toM517 (114) (Vevő)
Semleges
2012.10.12. 23:42:40
1634286986
Masnak adta el a termeket, errol szolt, bar kellemetlen a dolog szamomra. Mindegy, megoldottam maskeppen. Egyebirant biztos vagyok benne, hogy megbizhato es segitokesz eladorol van szo.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LEGSZERX (9108) (Eladó)
Semleges
2012.06.20. 14:07:10
1591235771
A VEVŐ NEM HIBÁS HOZZÁÁLLÁSA POZITÍV! A termék gyári hibás volt. Jelzem, gyorsan fizető vásárlóról van szó, s a pénzének visszautalása részünkről megtörtént. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtuk kiszolgálni. További sok sikert a piactéren. Üdvözlettel: LEGSZERTECH http://www.vatera.hu/listings/index.php?ob=1&obd=1&us=LEGSZERTECH
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A VEVŐ NEM HIBÁS HOZZÁÁLLÁSA POZITÍV! A termék gyári hibás volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Postára adtam ajánlva, de rossz címmel. Pár házzal arrébb ment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A cÍmet elirtam, pár házzal arébb ment.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlom! Az adásvétel a termék hibája miatt hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kérésére elálltunk a vételtől.Korrekt eladó ,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
albertexpensive (4) (Vevő)
Semleges
2011.07.08. 15:48:45
1461880150
A pénz elutalása után 6 nappal érkezett hozzánk a termék. Ami eleinte aggodalomra adott okot, de minden rendben volt, csak soká ért ide...
Másik fél: Már elnézést de hogy gondolja maga hogy azért mert 6 nappal később érkezett meg a termék ezért semlges értékelést ad? Először is azért mert Ön elutalta a pénz nem fogom azonnal feladni csak akkor mikor ide ért a pénz összeg ami hétfőre ért ide! Egy nap csúszással kedden sikerült feladni a terméket és mondhatni hamar odaért Önhöz! Ön a 6 napot az utalástól számolta és nem a pénz megérkeztétől...akkor indokolt lenne a vélemény de ebben az esetben NEM! És látszik hogy kezdő vaterás...lepontozhatta volna a csillagokkal a gyorsaságot ha úgy tetszik de a tranzakció létrejött és ebben az esetben csakis pozitív adható!
További szép napot...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas vaterás és segitökész.Sajnos nem jött létre az üzlet,de mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mersecske (108) (Vevő)
Semleges
2011.02.12. 19:05:06
1439025906
Az eladó többek között másolt DVD-ket árult. Erre felhívtam a figyelmét, és megígérte, hogy kiveszi őket a kínálatából. Remélem így lesz. A komunikációja gyors és megfelelő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
