fotokcs (660) 99.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 659 | 1296 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 663 | 1301 adásvétel |
| Az eladóként kapott 211 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mindenkinek maximálisan ajánlom,ha tudnék pozitívat adnék:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.meszsoka (280) (Eladó)
Semleges
2012.07.04. 07:36:42
1598707325
Az üzletkötés megtörtént.
Másik fél: Ez a semleges egyáltalán nem korrekt a részedről, teljesen feleslegesen csomagoltad túl a terméket, annak ellenére, hogy megkérdeztem, belefér-e az 500 grammos levélbe, mert annyit szántam rá. A kérdésre nem válaszoltál, csak postáztad, nagy kartondobozban. 5 dkg-val lett több a csomagolás miatt, ez sima postánál is 315 Ft felesleges plusz költséget jelentett, amit tegnap át is utaltam Neked, bár nem lett volna kötelességem, és ennek ellenére semlegeset adsz?! GRATULÁLOK...
------------------------------------------
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czirjakne-2007 (756) (Eladó)
Semleges
2011.06.15. 10:53:00
1452859929
A vásárló nincs megelégedve és ezt felém nem jelezte.
Másik fél: Huszonnyolc nap alatt ért ide, közben többször érdeklődtem, hogy sikerült-e feladni, mert hiába vártam nap mint nap...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czirjakne-2007 (756) (Eladó)
Semleges
2011.06.10. 19:04:02
1451387407
a posta hibájából későb jött létre a csomag kiszállitása.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
