13663760.scooby79 (36) 97.37% felhasználó összefoglaló oldala

97.37% pozitív visszajelzés
(37 Felhasználó adta)
97.37% pozitív visszajelzés
(37 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 37 39 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 41 43 adásvétel
Lakhely: Miskolc
Regisztráció dátuma: 2009.05.13.
Utolsó belépés: 2011.03.08. 10:56
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

sjudy78 (532) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.18. 12:32:55

Termékkód

1277676060

Az üzlet a vevő miatt nem jött létre,a jóindulatom miatt nem negatív hanem SEMLEGES!Judit
Másik fél: Sajnálom,de a családomban sok tragédia történt,sajnos nem ez volt a legfontosabb megoldandó dolog! Még egyszer,sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek közbe jöttek előre nem látható problémák,így a csizmát nem vette meg!Az értékelésem csak jóindulatból nem NEGATÍV:
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Loknis (207) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.25. 17:34:50

Termékkód

1085316550

Postai blokkal igazolni tudom a feladást.Igaz,ezután elutaztam.A gond:Vevő sima levélként kérte a postázást.215Ft-os ajánlottságon spórolnak,s mert eddig minden levél célba ért nem is erőltettem,de most kellett volna:(+még nyaralok...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

rapigabi (388) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.01.11. 16:49:46

Termékkód

847087351

Sajnálom,hogy az adás vétel nem jött létre én kétszer is írtam,de nem reagált.Tovább nem várok. Nem vagyok kegyetlen csak azért nem adok negatívot.
Másik fél: Sajnálom,de talán hihető,hogy nem linkség vagy felelőtlenség miatt nem fizettem egy 1 forintos aukción!Még egyszer sajnálom,hogy nem jött össze.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.