13663760.scooby79 (36) 97.37% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az üzlet a vevő miatt nem jött létre,a jóindulatom miatt nem negatív hanem SEMLEGES!Judit
Másik fél: Sajnálom,de a családomban sok tragédia történt,sajnos nem ez volt a legfontosabb megoldandó dolog!
Még egyszer,sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Postai blokkal igazolni tudom a feladást.Igaz,ezután elutaztam.A gond:Vevő sima levélként kérte a postázást.215Ft-os ajánlottságon spórolnak,s mert eddig minden levél célba ért nem is erőltettem,de most kellett volna:(+még nyaralok...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,hogy az adás vétel nem jött létre én kétszer is írtam,de nem reagált.Tovább nem várok. Nem vagyok kegyetlen csak azért nem adok negatívot.
Másik fél: Sajnálom,de talán hihető,hogy nem linkség vagy felelőtlenség miatt nem fizettem egy 1 forintos aukción!Még egyszer sajnálom,hogy nem jött össze.
