madudane (163) 98.21% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 165 | 214 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 176 | 225 adásvétel |
| Az eladóként kapott 18 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
SzKatalin53 (1166) (Eladó)
Semleges
2018.12.14. 04:53:00
2691374654
Sajnálom, majd máskor talán tudunk üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 1 ft-ért nyerte meg kabátot 09. 28.-án. Többszöri levelemre sem válaszolt,pedig a visszajelzésből láttam, hogy elolvasta. A kabátot a mai napig nem vette át. Mivel anyagi kár nem ért ezért semlegest adok, de a magatartása és hozzáállása maximálisan NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kéri a terméket, de korrekt volt és időben jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kéri a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendelését követően korrekt módon felhívott telefonon és lemondta a megrendelt terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rendelését követően korrekt módon felhívott telefonon és lemondta a megrendelt terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Leütötte,váltottunk e-mailt,de 2 hete nem jelentkezett az áruért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
webkereskedo (1326) (Eladó)
Semleges
2012.01.31. 19:33:30
1534117943
Kikiáltási áron kérésére lezártam a jelmezt(nem szoktam),ígérte,érte jön.Személyesnek lakcím van megadva.Szombaton írt,kimegyek-e az állomásra vasárnap,vonattal jönne.Írtam,nem,mert nem jó a kerékpárom és messze van.Nem írt,vasárnap ebédidőben megjelentek bejelentés nélkül tízezressel,noha kértem,pontosan hozzon pénzt.Tönkretette a vasárnapomat,majd adott egy rosszindulatú értékelést,szállítás 1 pont,kapcsolattartás 2 pont.Megspórolt 465Ft postát.Nem találkoztam még ennyire rosszindulatú vevővel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mivel a gépen nem volt progi telepítve, és ezt nem tudtam megoldani, így elmaradt az adás vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
