szabisell (-2) 37.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
12532179.cukkej_bojso (31) (Vevő)
Semleges
2009.09.06. 14:36:59
695926264
Én rögtön küldtem a pénzt az órára de utána semmi nem lehetett elérni telefonon se emailreimre nem válaszolt! Írtam egy fenyegető sms-t szerencsére visszakaptam a pénzem,de ha nem írok lehet lelép a pénzemmel!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztin69 (104) (Vevő)
Semleges
2009.08.09. 21:43:59
707321245
Sajnos az eladónak túl sok a Negatív visszajelzése .Az én hibám mert csak azt az órát láttam ami a vágyam lett volna,nem olvastam a visszajelzéseket .De sajnos nem merek kockáztatni és nem merem átutalni az összeget .Sajnálom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kommunikáció egy kicsit döcögős volt, a határidővel egy kicsit csúszott, hibáját kijavította, törekedni fog a pontosságra!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.