edualara (527) 96.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 544 | 615 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 17 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 581 | 655 adásvétel |
| Az eladóként kapott 170 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
vajdamano76 (439) (Eladó)
Semleges
2017.03.22. 21:52:41
2331980204
Sajnos nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre a tranzakcióCsaba404 (125) (Eladó)
Semleges
2015.07.06. 16:26:30
2088685664
Elmondása szerint a kisleánya véletlen licitált a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
beva1951 (2905) (Eladó)
Semleges
2014.11.04. 15:41:36
1957822373
Sajnos többszöri kérésre sem utalt, állítólag beteg volt, ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ekomixi (1332) (Eladó)
Semleges
2014.04.07. 14:28:03
1876973066
A vevőt a megadott telefon számon nem lehetett elérni. Emailre sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt a megadott telefon számon nem lehetett elérni. Emailre sem válaszolt.no comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.judybaba (669) (Eladó)
Semleges
2013.01.06. 18:14:52
1455129219
A Vevő nem utalta a teljes vételárat, mivel 1 Ft-os termékről volt szó, így önköltségen nem postáztam neki...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett,több email-t is küldtem.Így újra kellett hirdetnem az cipőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett,több email-t is küldtem.Így újra kellett hirdetnem az cipőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vizisiklo28 (180) (Eladó)
Semleges
2012.08.11. 16:04:21
1601257037
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hondamann (389) (Vevő)
Semleges
2012.08.01. 08:26:53
1593596330
Semleges,mert egy hónap alatt tudtuk lebonyolítani az adásvételt.Ez a cipő szép volt,de a másikat már írtam,milyen állapotban volt. Nem vásárolnék még egyszer tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hondamann (389) (Vevő)
Semleges
2012.08.01. 08:24:45
1600365167
Nagy jóindulattal adok semlegest.Több,mint egy hónap alatt sikerült lebonyolítani az adásvételt. Megkaptam a Lelly Kelly cipőt,aminek szerinte csak az orra volt lemotorozva.Hát,azt nem írta,hogy a talprészről hiányzik a flitter,csak azt az oldalt fotózta,ahol még volt.Kétoldalt feslik,és máshol is hiányos. Örülök,hogy mást nem vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LilyPanna03 (285) (Eladó)
Semleges
2012.02.23. 10:46:25
1493109617
A termék átvétele nem történt meg, nem tudom, hogy mi csúszott félre a megbeszéltekhez képest!
Másik fél: Az overál átvétele azért nem történt meg, mert többszöri e-mail elküldése ellenére sem kaptam meg az utaláshoz szükséges adatokat. Kórházba kerültél, volt a hivatkozás. Vártam, és sajnos másikat kellett vásárolnom. Nem értem, miért kaptam semleges értékelést, nem az én hibámból történt, úgy érzem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sziszi717 (4142) (Eladó)
Semleges
2012.01.04. 22:38:18
1456973941
Nem jelentkezett a termékért...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ...................Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden, csak kicsit lassan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissé megkésve ért ide a csomag,de az áru tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnáltam az esetet,még ilyen nem fordult elő,semmilyen formában nem kaptam jelzést,hogy nem érkezett meg a csomag,mert levelet is írtam és telefonon is kerestelek,de semmilyen formában nem értelek utol,pedig a teljes összeg visszatérítését is felajánlottam a kellemetlenségek végett,ezért elítélem a semleges véleményedet.
Másik fél: Most érkeztem haza, s olvasom.
Érdekes ember vagy..... ezek után inkább érdemelnél negatív értékelést. Időben utaltam, velem nem volt gond. Viszont a vásárolt termék 2 hónap után kaptam meg,a te hibádból. Örülnék, ha magadba néznél, mielőtt értékelést írsz. Mert nem az én hibámból eredendően történt így. S azonnal kérem az értékelés visszavonását.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
haluciika (225) (Eladó)
Semleges
2011.05.17. 10:57:45
1451540500
Sajnálom, de nem vagyok elégedett, meg mondtam mennyit küldj és csak a posta felét küldted el. Mire közöltem, hogy utald kérlek a másik felét is, azt mondtad, hogy "nem utalom". Sajnálom, de ez a hozzáállás nem ide való. Csak azért nem adok negát, mert a termék árát megkaptam és írtál is vissza, de azt mondanom sem kell, hogy saját költségen feladtam a tornacipőt, én h*lye! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.Megkeresésemre közölte, hogy nem küldtem adatokat, holott minden ott van a terméklapon és az értesítő levélben csak el kellett volna olvasnia.Az ajánlott posta díjat nem hajlandó kifizetni csak simát, holott az aukcióban szerepel, hogy így nem postázok.Az átutalt pénzt visszaküldtem.Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizette ki a postaktg.t.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Moncsi22500 (149) (Eladó)
Semleges
2010.11.09. 11:10:05
1255151435
A terméket a vevő többszöri megkeresés ellenére sem vette át. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kecsandi_t (92) (Vevő)
Semleges
2010.10.07. 12:45:30
1233241823
Hívtam többször is, nem vette fel! Írtam e-mail-t, nem válaszolt! Nem tudom, én csináltam valamit rosszul...? De azóta vettem másik cipőt, mert ne haragudj, de már szükségem volt rá a bölcsibe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semleges, mert a postai költség majdnem kétszerese volt a vásárolt terméknek, és átvételkor szembesültem vele, nem pedig előre, de a plusz ajándékoknak nagyon örültem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze az adásvétel, időbeli korlátok miatt, ettől független, nagyon kedves eladó, ajánlani tudom!+++ Köszönöm a visszahívást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.