kiscufi (231) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 231 | 248 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 244 | 261 adásvétel |
| Az eladóként kapott 236 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
rdianaflora (116) (Vevő)
Semleges
2012.06.11. 13:05:42
1579102670
A termék sokkal rosszabb állapotban volt, mint ahogyan a termékleírásban szerepelt, 3-4 karcnál sokkal több volt rajta és az ajtók és a szekrény oldalai is görbék, ill. el vannak fintulva, az összeszereléshez szükséges csavarok és tiplik sem voltak elegendő mennyiségben.Ezzel kapcsolatos email-jeimre az eladó egyáltalán nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát a szállítással nem voltak gondok csak néhány dolgot az eladó elfelejtett közölni a termékkel kapcsolatban, hogy több helyen sérült és 1-2 db csavar hiányzik. Máskor szíveskedjen ezt megtenni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.milan184_a (313) (Eladó)
Semleges
2012.03.11. 15:33:54
1559763935
Korrekt vásárló,sajnos a méret nem volt megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret nem egyezett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem sikerült jól a találkozó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a valós állapotot írta le: a távval nem lehet programozni csak léptetni,ezért 5000 ft-ért kellet venni egy távot, a csomagolás ha egy árút beleteszek egy dobozba és az törékeny legalább körbe rakom újsággal vagy ronggyal
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék összeszerelésénél kiderült, hogy néhány csavar hiányzik, ezek nélkül pedig az ágy nem használható. Beszerzésüket nem kalkuláltam bele az adásvételbe. Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó a szállítást késve rendelte meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
segítőkész rugalmas partner.. a termékleírásban a szép azonban nekem teljesen mást jelent... nem sérült és kitört polcokokat...biztosan nem vásárolnék tőle mégegyszer...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vétel létrejött, de többet biztos nem vásárolok tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos figyelmetlen voltam, illetve az eladó számomra lényeges hiányosságot nem írt le a termékleírásban. Szerencsére korrekt volt az eladó és megértett, hogy elálltam a vásárlástól. Igazából pozitív értékelést szeretnék adni de nem engedi a szabályzat...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fizetés után a szállítás rendben zajlott. A kerékpárról feltett fotók és a termékleírás nem voltak elég részletesek, nem látszottak pontosan számomra fontos részletek, az ezzel kapcsolatos kérdésemre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megfelelő partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katikobajka (357) (Vevő)
Semleges
2011.07.14. 13:41:01
1464050890
Gyors lebonyolítás. A leírásában az szerepelt, hogy a fa része hibátlan és jó, pedig mindegyik ütött és 2 szék lába törött, bár javítható. Kizárólag ezért adtam semleges értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
