Verocska12 (129) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 129 | 165 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 133 | 170 adásvétel |
| Az eladóként kapott 37 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő meggondolta magát, nem kéri a terméket, de korrekt volt, jelezte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy másik termék mellé kiegészítőként vásároltuk volna meg. De a másik termék nélkül nem volt tervezve.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék kisebb hibáiról nem kaptam tájékoztatást.Ajándéknak lett volna..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a hibátlannak titulált terméknek egy, az eladó szerint is "nagyon fontos" alkatrésze (egy szelep) félig el volt repedve. Ezáltal nem működött tökéletesen. Hosszas utánajárás után tudtam csak új alkatrészt beszerezni. Ehhez képest már említésre sem méltó a készülék szépséghibája,egy kb 3 centis repedés a burkolaton, amelyről szintén nem tájékoztatott a termék leírásában! A hiba miatt a termék visszavásárlását kértem, mire az eladó telefonos visszahívást ígért, de máig sem hívott vissza!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: közös döntés alapjánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
