ramszesz26 (2724) 98.89% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2755 | 3441 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 136 | 160 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 31 | 73 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2922 | 3674 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2772 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék már nem volt meg az eladónak, tévesen töltötte fel a hirdetést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mariann_08 (314) (Vevő)
Semleges
2021.10.18. 18:39:56
3089462516
A tranzakció gyorsan létrejött. Leütést követően rögtön írtam az eladónak, és még aznap el is utaltam a termék illetve a posta árát. Megérkezett a baba, de: 1. Nem szerepelt sem a leírásban, sem a képeken, hogy a babának mind a két alkarja csúnyán foltos. 2. A babát mindenféle csomagolás nélkül csak beleszorította a dobozba, és úgy küldte el. 3. Magasabb összeget számolt postaköltségnek, mint amennyibe az valóban került. A jövőben nem kívánok vele üzletelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt eladó csak én léptem vissza a vételi szándéktol. Sajnos párimnak szerettem volna de vissza lépett sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Obchod sa neuskutočnil.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GitarosTomi (18) (Vevő)
Semleges
2021.06.14. 18:02:48
3049180583
Az adásvétel nem jött létre. Nem megfelelő kommunikáció az eladó részéről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Leütöttem a terméket, de nem kaptam adatokat az utaláshoz. Telefonon érdeklődtem 1 nap múlva, az volt a válasz, hogy nincs már meg a termék, de véletlenül fenn maradt a hírdetés. Csalódott vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hortijudit (38) (Vevő)
Semleges
2021.01.08. 19:47:27
2994913427
megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok.ok.ok.ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétellel minden rendben volt.Acsomagolással és a szállítással vplt problémám.Aterméket sérülten , több darabban törötten kaptam meg.Az eladó tazért mindenképpen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Eladó nem találta a terméket, erről korrekt módon haladéktalanul tájékoztatott, Bátran ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az e-mailkommunikáció nem működött. Én főleg ilyen formában tudok kommunikálni, az eladó inkább telefonon akart. Muitán kölcsönösen vadásztuk egymást, kiderült, hogy az eladó nem találja az eladandó tárgyat, így nem jött létre a vásár.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RichyBarath (203) (Vevő)
Semleges
2019.06.04. 17:41:47
2768523086
sajnos nem jött létre mert hibás volt a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stivadar1_v (12) (Vevő)
Semleges
2019.04.28. 13:56:03
2726647109
Volt egy kisebb hiba, de minden más rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt volt az eladó, rögtön tájékoztatott a termék állapotáról, amit ő is a csomagolásból kivéve tapasztalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Panda206_a (15) (Vevő)
Semleges
2019.02.20. 14:57:33
2722223417
Nagyon gyorsan reagált a vásárlásra! A terméket kipróbáltuk, és tökéletesen működik! Egy aprócska hiba: elfelejtette közölni hogy postán maradó levélként adta fel. Egyébként minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre a vétel mert közben egy családtag már beszerezte ezt a terméket meglepetésből!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adásvétel áruhiány miatt, de az eladó ezt korrektül kommunikálta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katarakos (143) (Vevő)
Semleges
2018.09.04. 12:58:26
2645675189
Sajnos, az eladó sikeres leütés után jelezte, hogy már nem találja az adott terméket, ezért nem jött létre az adásvétel. Az eladó egyébként kedves és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó leütés után jelezte,hogy nem találja az eladott terméket,ezért nem jött létre adásvétel. Felajánlott helyette egy másik terméket,eladási ár alatt, kedvező áron,de nekem arra nem volt szükségem. Az eladó kedves, segítőkész volt. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom de a termék az eladó elmondása szerint a küldés előtt megsérült így nem tudnunk üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meghiusult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
armyman66 (235) (Vevő)
Semleges
2018.01.03. 09:28:30
2563782431
A partner jelezte, hogy nem találja az eladásra kínált terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harcosmano29 (5) (Vevő)
Semleges
2017.12.19. 20:01:26
2570103380
Felhívott ,hogy a lemezek amiket árusít nagyon karcosak és ezt bár egy nappal utána szólt. mondhatjuk korrektnek. de akkor könyörgöm miért nem veszi le az árut innen ha nem megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az áru meghibásodása miatt nem jött létre az üzlet, de az eladó kedves volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, hogy meghiúsult az adás-vétel, de az eladó nagyon korrekten azonnal jelezte, hogy a játékot nem találja, felajánlott helyette másikat, ami nekem nem felelt meg, ezért az adás-vétel nem jött létre. Ennek ellenére, ha tehetném, pozitív értékelést adnék, de sajnos nem lehet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre az eladó miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elado nem talalta meg a meghirdetett konyvet, igy nem tudtam megvenni. Az arat visszautalta. Nemregiben irtam neki emailt, hogy esetleg megtalalta-e, de nem valaszolt. Vegul sikerult mas forrasbol beszereznem a kerdeses konyvet. Semlegeset azert adtam, mert meghiusult a tranzakcio.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bicikli jóval használtabb állapotban volt mint ahogy képen látszott. Az eladó elmondása szerint testvére gyereke használta. A biciklin mégis több éves használat karcai látszanak, egészen a fémig koptatva sok helyen. A csomagolás az átvételkor a kormánynál sérült volt, a folpack nem véd.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálatosan meghiúsult az adásvétel mivel a termék hibás volt ,amit az eladó közölt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a kedves vevő nem értette meg, hogy 65 negatív értékeléssel nálunk egyszerre csak egy termékre lehet licitálni. Megsértődött, a kommunikáció ezután gyakorlatilag megszakadt. A megvásárolt 1 db terméket természetesen kifizette, de hogy átvette és megkapta-e azt nem sikerült kontrollálnunk, mert az adás-vételről értékelést nem készített.....
Másik fél: Teljes mértékben negatív!!!!7
Nekem értem, hogy mi köze a vásárláshoz az értékeléseimhez!!!
Az lett volna az ésszerű ha mindkét termékről le tilt! De csak az egyikről tiltott le, ami drágább volt. Az olcsót természetesen vihettem. A másik vitrint az aukció lejárta után ismét meghirdette.
Nekem az csak dekorációnak kellett volna, semmi gond nincsen belőle. Én nem ajánlom senkinek és a vevőimnek sem ajánlom!!!
teberiviktor (528) (Vevő)
Semleges
2016.10.31. 20:04:25
2355252800
Miatam nem jött létre a tranzakció. A eladó nagyon koretkt és megértő volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kedves és készséges. Gyorsan megkaptam a terméket. Viszont több hiányosság volt a készletben, mint amit először megbeszéltünk. Pozitívumként, hogy volt még egy apróság ami szerepelt a képeken de először nem volt a csomagban, azt később elküldte díjmentesen, ezt értékelem. de a felülírott dolog miatt nem tudok pozitívat adni. Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
handheldmaniac (409) (Vevő)
Semleges
2016.07.25. 23:49:46
2298819137
A GB játék a postázás előtt kipróbálásra került,de nem működött.Az eladó közölte velem,hogy valószínűleg a fia leejtette,ezért romolhatott el.Az adásvétel így meghiúsult.Mindenképpen POZITÍV,hogy időben derült ki a tény,nem postázás után...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék hibás!!!Szerintem tudta.
Másik fél: A vásárló kérte, hogy próbáljuk ki az órát, hogy egy éjszakára. Ezt meg is tettük, de sajnos az óra szerkezete beállt és így nem jött létre az adásvétel! egy tisztítás kellett.Ekkor még én sem tudtam, hogy mi lehet a baja, de kiderült csak egy tisztítás kellett.
Minden eladáshoz számlát adok és ez egyben garanciát is jelent a vevő számára.Ami engem arra kötelez, hogy vegyem vissza az árut s a vételárat fizessem vissza!! Mi érdekünk sem az, hogy rossz és selejtes árut adjunk el.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elfogadható volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
georgikon13 (2078) (Vevő)
Semleges
2016.05.20. 20:07:03
2241056072
Nem jött létre a tranzakció.Az eladó közölte velem,hogy az érme elveszet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az üzlet,mivel hibás volt a termék és ezt az eladó időben jelezte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
siposcs74 (466) (Vevő)
Semleges
2016.05.08. 11:27:36
2232894650
Az aukció tárgyát képező akciófigurát egy feltételezhető félreértés miatt az eladó fél nem postázta, viszont az utalt pénzt beszámította egy további aukcióba, ami sikeresen zárult. A fentiekről az eladó fél tájékoztatott is telefonon korrekt módon. Egyéb aukciók kapcsán az eladó fél korrekt, becsületes vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztina81 (99) (Vevő)
Semleges
2016.04.01. 21:13:23
2208258266
Nem kaptam meg az árut állítólag karcos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wegergely (109) (Vevő)
Semleges
2016.03.07. 14:43:16
2181992876
A terméket nem kaptam meg, mert időközben másnak eladták, de nagyon készséges, kedves volt az eladó, azonnal szólt, hogy mi a helyzet és elnézést kért az esetleges kellemetlenségekért. Ezért ettől függetlenül ajánlom másoknak is, hiszen ilyesmi bárkivel előfordulhat! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel viszonylag apró tárgyról beszélünk,sajnos nem találják,de segítőkészek voltak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
milkacsoki (659) (Vevő)
Semleges
2016.02.10. 21:56:26
2188280426
Postázás előtt mosáskor a póló megrongálódott, de az eladó ezt jelezte. Korrekt, megbízható, ezért ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolatfelvételkor jelentősen magasabb árat kívánt felszámolni mint az az aukción korábban nyilván lett hozva. Csak többszöri levélváltás és elállási szándékom bejelentése után adta oda a Vatera által nyilvános áron. A termék amúgy hibátlan. Javaslom bárki üzletel vele a szállítási költséget nézze meg alaposan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
green85_a (282) (Vevő)
Semleges
2016.01.29. 13:33:34
2174894198
Fontos információ hiányzott a leirásból. Ettől függetlenül jó eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó jelezte, hogy a lemez sérült, nem megy. Így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a boltot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TuningShop2010 (382) (Vevő)
Semleges
2016.01.05. 19:10:44
2172847241
Sajnos a játék nem működik tökéletesen erről az eladó korrekt módon előre szólt így meghiúsult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
