mariaccsi (472) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 471 | 608 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 479 | 616 adásvétel |
| Az eladóként kapott 302 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos csak a felpróbálás során derült ki hogy nem jó a kabát mérete, ezért elálltam a vásárlástól, de az eladó nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
filepanita78 (113) (Eladó)
Semleges
2013.05.29. 13:25:37
1758273758
Kedves, korrekt, kicsit de bizonytalan. Nem volt semmi gond. Csak ++++++++++ !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő kicsit bizonytalan volt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
htaniko_t (1516) (Vevő)
Semleges
2012.03.29. 06:51:09
1541399864
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre , de az eladó nagyon kedves és rugalmas,türelmes! Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2257860.blanessz (-1) (Vevő)
Semleges
2012.03.24. 11:45:56
1496035757
Nagyon szuper minden :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
-lilaliba- (63) (Vevő)
Semleges
2011.12.28. 21:24:45
1507209596
Gyors és kapcsolattartó eladó, sok +++ neki. A tranzakció az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
20693340.bedoagnes_t (6) (Vevő)
Semleges
2011.05.31. 13:17:30
1456713691
Nem minden az aminek látszik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladónak nem volt jó az időpont,sem a helyszín egy percet sem volt hajlandó megtenni ,hogy az árut legalább a buszmegállóba kihozza,pedig neki is érdeke,hogy eladja!elvárta,hogy teljesen házhoz menjünk a címére!Nem ért rá délután,mert ő a játszótéren van ,délelőtt meg mi nem érünk rá!Nem lehetett vele megegyezni!Ha tőlem vesznek valamilyen terméket én sem a lakáscímemre hívom,hanem kiviszem oda ahol a vevőnek is jó,mivel érdekemben áll.!Nem korrekt,ezért a sok variálás után,nem kellett inkább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött össze az üzlet mert eladta másnak:((
Másik fél: Bocsánat, hogy nem vártam még két hetet, és hogy nem vittem házhoz a cipőt!
