tina843 (93) 97.94% felhasználó összefoglaló oldala

97.94% pozitív visszajelzés
(95 Felhasználó adta)
97.94% pozitív visszajelzés
(95 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 95 257 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 2 4 adásvétel
0 0 101 265 adásvétel
Az eladóként kapott 34 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Gyál
Regisztráció dátuma: 2009.05.26.
Utolsó belépés: 2016.12.13. 16:17
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Boszyka83 (160) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.22. 09:33:58

Termékkód

1461101264

Sajnos az én hibámból,nem sikerült az adásvétel,egyébként a vevő pozitív.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból ,nem jött létre az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Bobci1983 (1799) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.09. 12:29:12

Termékkód

1604530406

Az adás-vétel sajnos nem jött létre:(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

frubot_a (179) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.11. 09:42:34

Termékkód

1540068026

Sajnos a kiságyon nem csak esztétikai hibák voltak, mint ahogy azt az eladó hirdette. Ugyanis a kiságy rácsából egy léc hiányzik, ami elég veszélyes. A rács el van görbülve, így a gyerek oda is csípheti az ujját. A fa sok helyen el van korhadva így egyes helyeken a csavarok alig vagy egyáltalán nem tartják össze az ágyat. Mivel útmutatót nem kaptunk az ágyhoz, így fél napba telt, mire összeszereltük. Mindezek ellenére az eladó készséges és figyelmes volt, csak ezért nem negatív.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

butterfly_life (591) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.05. 11:43:37

Termékkód

1459281895

Elkéstem a kapcsolatfelvétellel de ő sem erőltette meg magát ezen a téren... Én mielőtt negatívra értékelek valakit először még felveszem a telefont és utánajárok mi lehet az oka amiért még nem jött létre az adásvétel...bár gondolom ő kapott az alkalmon és ennyiért el sem akarta adni a terméket.
Másik fél: Szerintem,három hét bőven elég volt,esetleg,ha az emailre reagált volna,nem adtam volna negatívot.Nem hiszem,ha ő a vevő nekem kéne hívogatni,hanem pont fordítva kéne.1000ft nyerte meg a 4cipöt,felőlem 1 ftér is el vihete volna,ha egyáltalán jelenkezet volna érte!Más egy hét után már negatívot ad,azt hiszem én elég türelmes voltam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.