vyncho (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
deszpi81 (347) (Eladó)
Semleges
2012.02.22. 19:32:25
1550108087
A vevő nem kérte a terméket. A leütést követően 4 nap telt el, ma szólt, hogy kapott másik telefont így nem kéri a nálam leütött akkumulátort. Mostmár értem miért kapott ennyi negatív értékelést! Mivel engem értesített, így én semlegest adok...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő lemondta, nem kéri a terméket.779439.renass (489) (Eladó)
Semleges
2010.08.23. 12:59:24
174643878
Nem kellett,nem jött létre,de ettől POZITÍV.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kapott mástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hosszas huzavona után végül lemondta a terméket, így jár a semleges. Ha nem így tette volna, könyörtelenül bevarrtam volna a negatívot...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Postázásnál volt egy kis félreértés, mert utalásnál nem tüntette fel az adatait és ezzel öszezavarta a többi utalásokat.Én pedig többet postáztam neki, mint kellett volna, de nem adta vissza és a külömbözetet sem fizette ki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem kívánta megvenni a terméket!
Elmondása szerint talált olcsóbban!
Ezért nem is hibáztatom.
Más lehetőség nincs, ezért semleges.
Mivel negatívot nem szívesen osztogatok.
Másik fél: Igen, és sajnálom..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő értesített róla, hogy ha lehetne nem kérné a terméket, mert időközben kapott egy hasonlót. Mivel korrektnek találtam, nem adtam negatívot. :-(
Másik fél: Igen, jkapam másikat, és sajnálom.. :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
