wandererwolf (137) 99.28% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 138 | 155 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 148 | 165 adásvétel |
| Az eladóként kapott 25 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Méretproblémák miatt nem jött létre a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keeling (4389) (Eladó)
Semleges
2012.09.16. 11:25:16
1625780699
Várom a termék átvételét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Várom a termék átvételét.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, abszolút pozitív!! ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Tisztetl Uram! nem értem a semleges értékelést. Én az objektívet amit leütöttem megvettem, kifizettem és használom. AZ ön értékelése szerint is korrekt partner vagyok, akkor miért kaptam semlegest? Tisztelettel: Tamás
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
188162.Brian85_a (225) (Eladó)
Semleges
2011.08.07. 17:05:50
1466988436
sajnos nem tudok pozitív értékelést adni, mivel meghiúsult az én hibámból a termék átadása, mert hirdettem más oldalon is. De a vaterás teljesen korrekt és megértő volt !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: több helyen is hirdetek és nem volt időm a terméket levenni az oldalról mire licitáltak, elkelt az áru.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mimioka85_v (90) (Vevő)
Semleges
2011.05.18. 19:20:10
1448154151
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
drotszamar2 (970) (Eladó)
Semleges
2010.12.06. 19:52:08
187613259
Csak ugyanazt tudom írni én is, sajnos csak egy db volt, amit tetszett a vevőnek. talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
514911.baruzsina (74) (Eladó)
Semleges
2007.09.06. 10:14:40
32080361
Sajnos pozitívot nem adhatok,mert az adásvétel nem zajlott le eredményesen a vevő hibájából adódóan.Azért korrekt üzleti partnernak tartom,mert jelezte a problémát időben.
Másik fél: köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mivel a vevő időközben elállt vásárlási szándékától, de nagyon korrekt volt, szólt időben, mindent megbeszéltünk, nagyon jó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt vásárlási szándékától.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
