anikoherki (82) 94.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel meghiúsult, mert bútorcsere miatt az árut elkevertem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem tudta a terméket megkapni, mert bútorcsere miatt elkeveredett.Pénzt megkaptam, reklamálni lehet emberhez méltó módon is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pmargit (2728) (Eladó)
Semleges
2011.01.17. 15:12:39
1435060270
Az anyósának ütötte le a terméket, majd kiderült, hogy mégsem kéri! Remélem máskor több sikerrel zárul az üzlet, de a Te oldaladért, felhasználói fiókodért Te tartozol felelősséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: másvalaki részére licitált, majd közölte, hogy mégsem jó a méret, így nem kériAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisnyusziii (871) (Eladó)
Semleges
2010.11.24. 11:59:36
186220476
Minden rendben, érkezik a csomag!!..:) Üdv...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisnyusziii (871) (Eladó)
Semleges
2010.11.24. 11:58:00
186219888
A vevő tévedésből adott negatívat. Még aznap este válaszoltam a levelére (előbb nem tudtam, mert dolgoztam), de türelmetlen volt, ez rosszul esett. Ennek ellenére megbeszéltük a dolgot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés miatt nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő figyelmetlenül ütötte le a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
206274.szulikatka (425) (Eladó)
Semleges
2010.10.25. 22:50:50
182050078
A képet a netről töltöttem le, mivel ha egy mobillal lefényképezem, akkor sokkal rosszabb kép lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chilli84_v (195) (Eladó)
Semleges
2010.10.20. 12:35:25
178722628
Az adás-vétel létrejött, de elég nehézkesen. Sajnos több mint 1 hónapot kellett várnom, hogy postázhassam a csomagot. De egyébként minden rendben zajlott, korrekt vásárló. Előre szólt hogy később tud fizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
529658.kecsandi (187) (Eladó)
Semleges
2010.08.19. 21:24:23
178132790
Véletlenül licitált!
Másik fél: NO KOMMENT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlen volt licitálásnál, ettől még ajánlom.
Másik fél: NO KOMMENT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1026135.45kaliber_v (79) (Eladó)
Semleges
2010.07.19. 19:27:27
176007870
Lezártam hamarabb neki az aukcióm,s a lejárat után olvasta el (!!!),hogy lényegében ez a méret nem is jó neki..... Ezt leszámítva, a kommunikációval nem volt gond.
Másik fél: NO KOMMENT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lehetetlen küldetés
Másik fél: BOCS??! Korházba vitt a roham mentő,értesíteni senkit sem tudtam.Nem voltam net közelben.+++ Ez a helyzet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szívem szerint negatívot adnék, de én nem szeretem lerontani más visszajelzését...
Nem voltam három napig gépközelben, azért nem tudtam rögtön válaszolni, te meg írsz egy egy forintos termékért ezért semlegest.... Ráadásul először átutalásról beszéltünk nem postai utalásról és az átutaláshoz megadtam neked minden szükséges adatot... Nem volt túl fer tőled...
Másik fél: nagyfokú megértésed,KÖSZI!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időben szólt, hogy téves a rendelés, így semmi probléma nem volt!
Másik fél: Köszönöm megértésed,SAJNÁLOM!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméklap figyelman kívül hagyása miatt az adás-vétel meghiúsult. Nem tudta megoldani a bankszámlára történő fizetést, csak rózsaszín csekken tudta volna küldeni.
Másik fél: Az ismerj meg oldalam,nem kellő képpen olvasta el,(gondolom)ahol a vásárlási körülmények le vannak írva!Azt hiszem,mind ketten tévedtünk!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos méretprobléma miatt meghiúsult a vásárlás,de nagyon kedves,korrekt Vaterás!Szívből ajánlom!
Másik fél: Nagyon rendes,segítőkész eladó, MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!! Sajna a méret (pár cm.)miatt nem jött össze.PEDIG NAGYON SZÉP AZ ÁRU IS!!!! Sajnálom,de bízom benne,hogy újra "találkozunk",részemről mint vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igen mind ketten hibáztunk mert a méretekket.
nem egyeztetük
Másik fél: no komment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Petrusz72_a (37) (Eladó)
Semleges
2010.03.25. 06:16:06
165169176
Miattam nem jött létre az adás-vétel.
Másik fél: Nem tudom miért írod,hogy "mással sem kötöttem korrekt üzletet"++ Ezt tévesen látod,mivel az üzlet tökéletesen létre jött!+++ A te áruid is szépek,meg nagyon is tetszett,de mivel 2x-árultad,sőt mind kettőn licit is történt,Ezért nem jött létre a mi üzletünk!++ Ha ez nincs,...BIZTOS VEVŐD LETTEM VOLNA!!! AMÚGY NAGYON IS TETSZIK!!+++ Bocs,de a negatív nem haragból történt.:-)remélem,hogy vevőd lehetek,de most a te hibádból,nem tudtam megvenni.Nekem sem mindegy,mert a ruci nagyon is be jön!Ha nincs ez a gond,már rég a szekrényembe lenne.Bocs,de úgy gondolom,hogy részemről jogos értékelést kaptál.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
