Pricey01 (30) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
deerhound_a (2367) (Eladó)
Semleges
2012.03.20. 17:31:52
1557405473
A készülék nem működik rendesen,a hangjával van gond,az adás vétel nem jött létre a vevővel mindent meg tudtam beszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az adás-vétel nem jött létre,az én hibámból,a készüléket visszavettem,mert a hangjával gond van.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hlzsuzsa76 (470) (Eladó)
Semleges
2010.09.11. 15:29:39
176254389
Nem jött létre az aukció.
Másik fél: Igen, a felmerült probléma az volt hogy Te nem tudtad küldeni az órát amire licitáltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon kézséges volt!!!
Viszont az szállítással súlyos gondok voltak, több mint egy hetet vártam az árura, ez vicc!!!
Másik fél: De az nem az Én hibámból történt szerintem. A raklapos szállítás 5-7 munkanap, ezt közöltem is Veled. Ezen az időn belül jöttek a termékért, hogy te mikor kaptad meg azt én nem tudom. Én szerintem mindent megtettem, jó árut kaptál, hibátlanul, kértem egy raklapos szállítást és innentől a felelősség már az Övék. Habár sokszor telefonáltam nekik ez tény, hogy érjenek ide időbe, de mondom Tőlünk a korrekt terméket időben elvitték. Ha a szállítócég miatt Én kapok semlegest, hát jó.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1328842.pilisbudaikutyasok (134) (Eladó)
Semleges
2010.06.23. 08:23:29
173196184
Sajnos, (szerencsére) nagyon sok segítőnk van, sokfelé hirdetjük a gondozásunkban lévő állatokat, így előfordul, hogy több gazdijelölt is egyszerre jelentkezik, és az információk nem futnak össze időben. Most is ez történt, amit nagyon sajnálok, de remélem, hogy a máshonnan örökbefogadott cicában is sok örömét fogja lelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a cica időközben más úton gazdára talált.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
