che960 (107) 94.21% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 120 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 127 | 136 adásvétel |
| Az eladóként kapott 64 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
guramibatta (5430) (Eladó)
Semleges
2013.11.05. 20:44:52
1787514959
Sajnálom talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaborrefi61 (1057) (Eladó)
Semleges
2012.12.26. 12:24:15
1674811757
Sajnos a kedves vevő nem jelentkezett a termékért, leveleimre nem válaszolt. Több mint egy hónapot vártam, de most már értékelnem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mumicska (2111) (Eladó)
Semleges
2012.01.25. 08:52:45
1522464599
Csak azért semleges, mert negatív értékelést nem lehet negatívval viszonozni. Telefonon felhívtam, azt állítja fizetett, de hogy mikor és milyen bankba, azt sajnos nem tudja. Nem is akarja igazolni a fizetés tényét, a kapcsolatot sem vette fel velem és a címét sem írta meg. Meg kell nézni az értékeléseit,nem én vagyok az egyetlen, aki így járt vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mumicska (2111) (Eladó)
Semleges
2012.01.25. 08:52:20
1519275734
Csak azért semleges, mert negatív értékelést nem lehet negatívval viszonozni. Telefonon felhívtam, azt állítja fizetett, de hogy mikor és milyen bankba, azt sajnos nem tudja. Nem is akarja igazolni a fizetés tényét, a kapcsolatot sem vette fel velem és a címét sem írta meg. Meg kell nézni az értékeléseit,nem én vagyok az egyetlen, aki így járt vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mumicska (2111) (Eladó)
Semleges
2012.01.25. 08:51:56
1512172499
Csak azért semleges, mert negatív értékelést nem lehet negatívval viszonozni. Telefonon felhívtam, azt állítja fizetett, de hogy mikor és milyen bankba, azt sajnos nem tudja. Nem is akarja igazolni a fizetés tényét, a kapcsolatot sem vette fel velem és a címét sem írta meg. Meg kell nézni az értékeléseit,nem én vagyok az egyetlen, aki így járt vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megtekintettem de sajnos nem felelt meg számomra.De megbízható partner egyébként!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antikhunter_a (8336) (Vevő)
Semleges
2011.03.21. 16:15:24
1442796604
Megtekintéskor, hibákat találtam az árun, ezért nem vettem meg. Az eladó megértő volt és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másnapra a kezemben volt a csomag, sajnos nem azzal amire számítottam.(Nem a licit leírásában szereplő terméket kaptam, bár partnerem szerint alkalmas a kitűzött célra. Nem derült ki mi módon, mert közben lebetegedett. Értékbiztosítva visszaküldtem a csomagot. Azért köszönöm a megelőlegezett bizalmat és jobbulást kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
