mobil100_a (98) 96.23% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 102 | 106 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 117 | 121 adásvétel |
| Az eladóként kapott 77 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem működött a termék megfelelően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dubplate_a (11) (Vevő)
Semleges
2011.02.17. 20:54:06
1435983650
Az árút nem kaptam meg. Nem tudom hol veszett el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cobrababa (188) (Vevő)
Semleges
2011.01.31. 21:05:42
1438089974
Csatlakozom az előttem szólókhoz, akik szintén semlegeset adtak eme térerőnövelővel kapcsolatban.
Nagy k*ki a termék, nemér semmit. Megnézném, hogy pincében kinek működik... Valószínűleg senkinek, mert nekem a lakásban se lett tőle még 1-es térerőm se.
Nem lenne szabad ezt tovább árulni, átverés az egész. Biztos, hogy senkinek nem működik, csak nem mindenki írja meg. De a többség azért igen. Hát én is bedőltem. dobom ki, mind a 3-at!
Másik fél: Lehet hogy nem lenne szabad olyan előfizetést kötni ahol nincs térerő.Más termékében megtalálja a hibát,mégis használni akar 3 telefont is ott ahol nincs szolgáltatás.Sokat akar a szarka...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
centurio33 (150) (Vevő)
Semleges
2011.01.20. 20:02:45
1437582760
Igazság szerint azt kaptam ami le volt fényképezve. Bontatlan volt és új. Ez korrekt! De ez a térerő növelő nem ér semmit. Ahol a térerő szintje 1-2 volt az annyi is maradt. Két telefonon is kipróbáltam ebből az egyik egy párhónapos Nokia volt. Semmit nem csinált a térerővel. Kulturált volt az eladó, de sajnos egy olyan árút árul ami a beígért funkciót nem látja el. A többiek érékelését látva nem én vagyok az első. Mivel az árút nem küldtem vissza csak pozitív érékelés lehet a válasz ha korrekt
Másik fél: 100 vásárlóból kb.2-nél nem válik be a visszajelzések alapján.Máshol is rendelnek belőle,sajnálom ha ez a tapasztalata.
A vevőt csak ajánlani tudom+++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént csak igen hosszú idő után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még mindig semmit nem kaptam!!!!!!! Mit értékeljek????????
Másik fél: Már rég megkapta!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kisebb fennakadással ami nem az ö hibája volt, de minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát lehet másoknak működik de nekem nem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó rajta kívülálló okok miatt nemtudta az árut átadni.
Másik fél: mindenkinek ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Adasvetel letrjott minden ok
Másik fél: mindenkinek ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő meggondolta magát,nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: mindenkinek ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
