MIRCIKE67 (142) 85.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 171 | 219 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 29 | 29 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 223 | 272 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudok negatívot adni, pedig azt érdemelne sajnos a rendszer nem engedi, hiszen az árut kifizettem, amit a mai napig nem kaptam meg. Senkinek nem ajánlom nem ide való!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikolajgazin (2) (Vevő)
Semleges
2010.07.31. 08:13:04
170870067
A hirdetésben nem adott meg fontos információkat,és kérdéseimre se válaszolt megfelelően.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon nehézkesen történt meg az adásvétel nem szeretnék mégegyszer üzletelni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem minden a megbeszélések szerint történt, a visszaküldött duplikát alkatrész helyett nem küldte meg a megbeszélés szerinti hiányzó cseredarabot(kardán csukló). Megismételtem a vásárlást, de ennek ellenére sem. Nem jó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az árút megkaptam,detöbb hét telt a megérkezéséig.már le is tettem róla
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon meggondolando,hogy vásárol-e a ember még egyszer mert nagyon lasan telyesit de azért meg kaptam a ntermékemet egy honap után. Halehet csak személyes átvételt alyánlok mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az előző terméket se küldte el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MidnightStar_a (25) (Vevő)
Semleges
2010.06.13. 21:38:03
170402794
Az árut megkaptam ,csak több ,mint két hétre. Telefonon nem is tudtunk értekezni. Az e-mail-ekre azért kaptam választ. De a lényeg, hogy az árut megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A fényképező megérkezett, de adatkábel nélkül! Ez már nagy eredmény!!! Soha többet !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AZÉRT MERT IRTAM DE NEMVÁLASZOLT
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megkaptam az árút ugyan nem azt amit vettem, -de így is jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4 emailt írtam eladónak, mely mindegyikében kék színű sisakot kértem ! Kék lett írva az utalás megjegyzés rovatába is ! Ennek ellenére pirosat kaptam és reklamáló levelemre nem hajlandó reagálni, lehetetlenné téve a cserét ! Az unokámnak vettem gyereknapra akinek a kedvenc színe a kék és így nem lesz felhőtlen az öröme ! A fentiek miatt nem ajánlom az eladót megbízhatatlanság miatt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az április 12-én kifizetett bukósisakot ma, május 25-én kaptam meg. Már le is mondtam róla. Hál' istennek nem ez az általános a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
létrejött az adásvétel, de találkoztam már gyorsabb vaterással is...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1392866.diablo7_a (-2) (Vevő)
Semleges
2010.05.20. 08:55:57
165956799
sajnos nem vettem meg a terméket mert az adatok hibásan voltak megadva a készülékről!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adapter nem volt jó ,de egyébként működik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VeronikaN_a (18) (Vevő)
Semleges
2010.05.14. 16:16:03
169530964
Minden rendben volt a lebonyolítással,a zseblámpa megjött időben.Kár,hogy nem az amit a képen hírdetett,bár állítása szerint "azt küldtem ami a képen van mivel a termékről fényképeztem".Sajnos ez nem felel meg a valóságnak.Igaz azt felajánlotta,hogy visszafizeti az árát,de kicsit bosszantó azért,hogy megtalálja az ember azt a terméket amit keres és ennek ellenére mégsem olyat küldenek neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vétel nem jött létre az én hibámból.az eladót csak ajánlani tudom.
Másik fél: Semmi gond,mindenkivel elöfordulhat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tothkaresz_v (14) (Vevő)
Semleges
2010.05.11. 13:18:09
167719918
elutaltam a pénzt már egy ideje, de még MINDIG nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kristophoros_a (11) (Vevő)
Semleges
2010.05.11. 12:47:56
166851042
A tranzakció gyorsan és sikeresen megtörtént, ezzel nem volt gond. Viszont a hirdetésben az állt, hogy jár egy doboz lőszer a puska mellé, ez kimaradt a csomagból, és a légpuska német gyártmánynak volt meghirdetve, ehhez képest az áll a pusin, hogy Designed German. Viszont jól működik, úgyhogy nem reklamálok.
Másik fél: A Germán mégis milyen gyártmány?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeresen lezajlott minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció gyorsan végbement, de tévedésből egy másik fajta tőrt kaptam. Kértem a cserét, de két hete nem történt semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeresen megtörtént az átvétel csak kb rá egy hónapra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leonetti_a (110) (Vevő)
Semleges
2010.03.29. 19:24:42
164879937
A megállapodásnak megfelelően történt az adás-vétel.
Másik fél: Minden rendbe volt,ezért nem értem a semleges értékelés
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
