kittililizara (496) 98.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 504 | 581 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 522 | 601 adásvétel |
| Az eladóként kapott 142 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
rmobilewebshop (481) (Eladó)
Semleges
2017.01.24. 12:32:50
2415229556
A vásárlót sajnos nem értük el telefonos elérhetőségén többszöri keresésre sem. Sajnos nem tudtuk a terméket küldeni részére. A megrendelését töröltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
euroshop76 (1346) (Eladó)
Semleges
2015.09.22. 21:16:45
2102616554
Szivem szerint negatívot adnék, de ez nem az én stílusom, 1 hónap után többszöri telefonos igérete után sem utalta el az összeget, értékelnem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.micimacko121 (33) (Vevő)
Semleges
2014.05.18. 23:01:44
1882687529
Azért adok semleges választ, mert abból a szempontból rendes volt, hogy a kérésemre várt néhány napot amíg utalni tudok, de ahogy ez megtörtént majdnem 2 hetet vártam, mire megjött a csomag! Az e-mail-eimre nem válaszolt, a hívásomat nem fogadta /mondván h nem ér rá, dolgozik, ezt megértem/ sms-t írt, h visszahív, de nem tette! Meggondolandó!!!!!!!!!!! :/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
micimacko121 (33) (Vevő)
Semleges
2014.05.18. 22:48:23
1890313280
Azért adok semleges választ, mert abból a szempontból rendes volt, hogy a kérésemre várt néhány napot amíg utalni tudok, de ahogy ez megtörtént majdnem 2 hetet vártam, mire megjött a csomag! Az e-mail-eimre nem válaszolt, a hívásomat nem fogadta /mondván h nem ér rá, dolgozik, ezt megértem/ sms-t írt, h visszahív, de nem tette! Meggondolandó!!!!!!!!!!! :/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt terméknél, a termékleírás nem felet meg a valóságnak "A képen is látható hibátlan". A tény, több helyen is a varrás elengedte,szakadt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Emike24 (1265) (Eladó)
Semleges
2012.02.27. 11:13:42
1532465936
Több mint 3hete várok a mai napig nem érkezett meg az utalás szerintem türelmes voltam leveleimre nem kapok választ. Ha meggondoltad magad, hogy még se kéred én megértettem volna de ez nem korrekt a másikkal szemben. Sajnálom.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A MKIR. posta jóvoltábol a csomag nem érkezett meg, a többi rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom hogy el késtem ,ne haragudj.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom hogy el késtem ,ne haragudj.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1120236.karolyeva_v (6) (Vevő)
Semleges
2010.08.25. 19:55:09
177371063
Sajnos túl lassan kaptam meg az árut ahhoz képest, hogy külön kértem a gyorsaságot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hamupupocska (763) (Eladó)
Semleges
2010.05.21. 08:50:46
168862071
Hát, sajnálom. 3 hetet vártam, a végső határidőt is megtoldtam még 2 nappal, de így sem jött össze. Egyébként kapcsolattartó, hisz minden mailemre reagált, de a terméklapon feltüntettem, hogy kérem csak az licitáljon, akinek a 6 munkanapos fizetési határidő nem jelent problémát. Türelmes voltam, de tovább nem tudok várni.
Másik fél: Igazad van ez az én hibám volt! Nem tudtam megoldani sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre van ilyen:) rendes szimpatikus
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: -------------------------Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
