vazsenyica (638) 99.84%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 638 | 1344 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 653 | 1360 adásvétel |
| Az eladóként kapott 168 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem jött létre az adásvétel mert a markolat mérete nem volt megfelelő, de ezzel együtt is maximálisan ajánlom a vásárlót, megbízható, pontos és kedves volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az adásvétel, de ezzel együtt is maximálisan ajánlom a vásárlót, megbízható, és kedves volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött össze a termék állapota megváltozott idő közben. A vevő teljesen korrekt módon járt el, csak ajánlani tudom.
Másik fél: A sikertelen adásvétel ellenére is maximálisan elégedett voltam az Eladó kommunikációjával és korrektségével. Remélem még kötünk üzletet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel végül egyéb okból nem jött létre. Azzal együtt megbízható Partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel végül egyéb okból nem jött létre. Azzal együtt megbízható Partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nincs készleten.
Másik fél: Hát persze, nincs készleten...Valahogy éreztem, hogy ennyiért ez az érme nem lesz az enyém, legyen bármi is az igazi oka. Jobb helyeken ilyenkor felajánlanak legalább egy egyszeri kedvezményt vagy megpróbálják beszerezni az adott érmét. Egyik lehetőség sem merült fel, de még gondolati szinten sem. Én meg megint kapom a semleges értékelést önhibámon kívül, jól pofára ejtve, nagyon köszönöm. Részemről befejeztem az itteni vásárlásokat, van bőven a piacon más kereskedő, ahol sikeresen próbálkozhatom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regikonyvek (23286) (Eladó)
Semleges
2021.06.21. 14:38:16
3051096854
Adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Talán sajnáljuk, vagy elnézést, valami?...Persze, hogy nem jött létre az adásvétel: sokadszor fordult már elő, hogy nem elérhető a megrendelt tétel, és amint az értékeléseiket elnézem, nagyon sok, hasonlóan csalódott vevő szembesült ezzel mostanában. kizárólag korábbi sikeres vásárlásaimra tekintettel küldtem semleges értékelést negatív helyett, de ez volt az utolsó eset. Részemről befejeztem, és senki másnak sem ajánlom ezt a korábban remek, mostanság azonban igen hanyaggá vált kereskedőt. Ja és persze gazdagabb lehettem egy újabb semleges értékeléssel, nagyon szépen köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
inShop-webaruhaz (11781) (Eladó)
Semleges
2020.11.17. 11:07:06
2976918806
Részben teljesíthető.
Másik fél: Mit kezdjek egy részben teljesíthető rendeléssel?...Nem viccből rendeltem annyit, amennyit nem tudnak teljesíteni! Nekem pedig marad a bosszúság, plusz bónuszként egy újabb semleges értékelés, hogy valóban igazán szép napom legyen. Nagyon köszönöm!...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NumizNumizmatikaErme (2110) (Eladó)
Semleges
2020.10.06. 10:48:06
2944544174
A termék elveszett, a vevő korrekt volt.
Másik fél: Nagyon bosszant a dolog, hogy sikerült egy héten belül kétszer is pofára esnem, két különböző Eladónál, ugyanazon okból: a termék nem elérhető. Így csak két semleges értékeléssel lehettem gazdagabb, osszam be magamnak, nagyon köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regikonyvek (23286) (Eladó)
Semleges
2020.09.21. 13:44:14
2942699441
Adásvétel nem jött létre, nincs készleten a könyv.
Másik fél: Megint kapok egy nem kívánatos értékelést - és megint önhibámon kívül. Az Eladónál sajnos többször fordult már elő, hogy az itt feltöltött termékek valójában már nem elérhetők. Nem ártana, ha több figyelmet fordítanának a készlet aktualizálására, ha pedig erre nem képesek, nem kellene ennyi mindent ilyen sokfelé meghirdetni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Az adásvétel egyéb ok miatt nem jött létre.Sajnos nem tudok csak semleges értékelést adni ( nem enged a rendszer pozitív értékelést ). Azzal együtt mindenkinek maximálisan ajánlom a vevőt!"
Másik fél: Önhibánkon kívül alakutak így a körülmények. Remélem legközelebb sikerül. Köszönöm a pozitív hozzáállást és a segítőkészséget!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kenny77_a (83) (Eladó)
Semleges
2018.02.25. 16:07:00
2594415314
Az adásvétel nem jött létre,sajnos.A vevő hozzáállása,kommunikációja hatalmas piros pontot érdemel!Nagyon korrekt vaterás,le a kalappal!!Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Másik fél: Van ilyen, volt és lesz is. Nincs semmi gond, sikerült mindent megbeszélni, köszi még egyszer mindent! Még egyszer: jó szívvel ajánlom az Eladót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
martaruha29 (1513) (Eladó)
Semleges
2016.07.22. 19:05:12
2232318824
Olcsó lemez postázása megtörtént!
Másik fél: Hát ez k..va jó! Megtörtént?... Ezek szerint rendesen kifizettem, nem?...Akkor miért is semleges?! Azért, mert másik lemezt kaptam?... És volt pofám jelezni?... Az idióta k..va ugyanis összekeverte egy másik felhasználó lemezével és nekünk, megtévesztett vevőknek kellett egymással találkozni, hogy cserélhessünk? Gratulálok!... Mindenki nagy ívben kerülje el az ilyen gondatlan, rosszindulatú, hanyag felhasználót!
ariel2_a (704) (Eladó)
Semleges
2014.01.10. 19:14:25
1845324356
A vevő korrekt volt, rugalmas, türelmes. Sajnos, néhány kötet elkallódott, így hiányossá lett a sorozat, és természetesen nem felelhetett meg a vevőnek.
Másik fél: Minden rendben,sajnos csakugyan hiányzott valahogy pár könyv a sorozatból, anélkül pedig nem az igazi. De a Partner nagyon figyelmes és korrekt,mindenképpen ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Profiszaki (278) (Eladó)
Semleges
2012.11.29. 12:33:12
1659404348
Szintén zsír volt minden.
Másik fél: Ahhoz képest,hogy késve kaptam meg a tételt,ami ráadásul nem a terméklapon szereplő,hanem egy rozsdás vacak,noch dazu még nem adtam le értékelést, valóban SZINTÉN (?) zsír volt minden - legalábbis a tisztelt Eladó szemszögéből: időben megtörtént az utalás és még meg is szabadulhatott egy hasznavehetetlen vacaktól. Gratulálok! HobbyS67 álnéven azért jobban csinálja,ezt meg kell hagyni...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom!
Másik fél: Ezek szerint döglött szamárból könnyebb a fingot kipréselni, mint satrafától egy pozitív értékelést...A tisztelt eladónak nyilván agyára ment a semmittevés. Még örülhetek, hogy egyáltalán méltatott az értékelésre, és legalább nem negatív, ha már minden rendben ment... én magam ostoba módon pozitívat adtam, de jobb vigyázni! Kerüljétek nagy ívben, ha nem akartok rossz értékelést begyűjteni!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lemonaprofi (7635) (Eladó)
Semleges
2010.12.04. 07:50:31
183697787
majd legközelebb beöltözök postásnak és akkor kevésbé lesz személytelenebb.
Másik fél: Kérem ne tegye,hisz a címzés pontatlansága miatt késett a termék! Ez a semleges minősítés pedig nem más, mint bosszú a hasonló értékelésért, köszönöm szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
