birimbi_t (966) 99.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 968 | 1503 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 991 | 1529 adásvétel |
| Az eladóként kapott 824 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mobius001 (1688) (Eladó)
Semleges
2018.09.24. 11:50:38
2676676553
Sajnos a megvásárolt termék mérete nem volt készleten mivel éjszaka megvásárolták igy reggelig nem tudtam módosítani.Felajánlottam helyette egy másik modellt de a vevőtől nem kaptunk választ a mai napig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt raktáron a megvásárolt méret.Kedves, gyors, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Néhány nap késéssel, de végülis megkaptam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció létrejött, de csak azért, mert nem voltam hajlandó ismételten posta költséget fizetni a visszaküldésre. Ha visszaküldöm, akkor 2.000,- Ft-ba került volna az árú, amire 800,- Ft-ot fizetett volna vissza az eladó. Nem túl jó üzlet, ezért megtartottam, bár használni nem tudom. A megadott méret nem felelet meg a termék méretének. Remélem másoknak több szerencséje lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nonibabe_v (34) (Vevő)
Semleges
2014.12.14. 08:43:49
1995394973
Sajnos kisebb méretű rugdalózót kaptam, mint a meghirdetett volt és így használni nem tudjuk, de nagyon korrekt módon visszautalta az eladó az árát és a postaköltséget, és nem is kérte vissza a rugit, így a hozzáállással semmi gond nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiskifli25 (151) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 15:05:14
1954066646
A vevő megkeresett, hogy vásárolt közben egy olcsóbbat, mert sürgösen kellett! Így nem jött létre az adás vétel! Ettől függetlenül ajánlom! Korrekt volt!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gabriella_1977 (217) (Vevő)
Semleges
2014.08.30. 14:27:37
1933394531
Sajnos az eladó a postázás előtt foltokat vett észre a fürdőköpenyen és ezért visszautalta a vételárat egy bocsánatkérő email kíséretében. Becsületes eladó. Kár, hogy nem sikerült a tranzakció, talán majd máskor.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Madarka001 (816) (Vevő)
Semleges
2013.11.17. 22:21:24
1818420755
Gyors, kommunikatív eladó. A belseje ragadt, össze volt állva szőre... Kimoshattad volna... Ráadásul eléggé hullik a szőre... Ezt is megemlíthetted volna... :((
Másik fél: Hát azt nem gondolom hogy ragadt lett volna a belseje,gondolom az állástól van ez így,ez még valahogy belefér...de hogy hullik a szőre...ez nem bárányszőr,hanem bunda bélés,amúgy pedig nem volt a leírásban hogy "frissen mosva"de szerintem ha az ember használt dolgot vesz,azt használat előtt kimossa...vagyunk így egy páran.Akkor most a "korrekt" hozzá állásra én mit adjak,negatívat?
6829056.tatay78 (6) (Vevő)
Semleges
2013.11.09. 09:50:08
1806346988
vidéken vagyok
Másik fél: Klassz hogy én kapok semlegest,mikor egy hónapig vártam,többször megkerestem a kedves vevőt,és ilyen kifogással "vidéken vagyok".....Vagyunk így egy páran,akkor nem kell itt vásárolni,ha ez akadály.Amúgy most rögtön tudott értékelni,de a leütött termékért egy hónapig nem jelentkezett....További sikeres vásárolgatást!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt és lelkiismeretes.A véletlenek szerencsétlen következményeként nem tudta az árút biztosítani. A pénzt azonnal visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámbol nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szaboevaa1 (155) (Eladó)
Semleges
2012.09.13. 15:00:30
1627775291
A vevő pontos és gyors. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Pont akkor fogyott el a matricám. Elnézést kérek!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
domjan_hajnalka (54) (Vevő)
Semleges
2012.04.18. 18:55:34
1552390064
Az adásvétel nem történt meg mivel a termék hordhatatlannak bizonyult,(szerintem)gyártási hibából kifolyólag.
Másik fél: A terméket visszavettem,természetesen,a vétel árat vissza utaltam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendeben az eladóval, jelezte felém, hogy az áru hibás, inkább nem küldené el.Nagyon kedves, és segítőkész volt, annak ellenére is, hogy nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lilimo33_t (698) (Vevő)
Semleges
2012.03.07. 10:52:50
1523354018
Nem tudom miről beszélsz,mert még hétfőn is jelentkeztem nálad!
Másik fél: Én pedig nem tudom hol jelentkeztél,e-mailt nem kaptam,címen nem voltál,telefont sem kaptam.De még ha így is lenne,két hónap kellett hogy eszedbe jusson jelentkezni?Ha szóltál volna hogy nem kell ,nem lett volna gond,mint ahogyan az utóbbi levelemben is jeleztem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vitarizsoltpecs (192) (Vevő)
Semleges
2012.02.13. 22:04:37
1533302405
Kissé rossz szájízzel, de minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létra az adásvétel,de a partnerrel nincs semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék átvétele rendben zajlott, nagyon rugalmas eladó! ++++++ Amiért semlegest kell adnom, az az, hogy a termékleírásban "nem bolyhos, nem kopott" szerepelt, ennek ellenére bolyhos, s az egyik termék több helyen lyukas!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nehezen de megtörtént az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amennyiben elégedett volt, de fennakadások voltak a termék átvételében, a fizetési folyamatban vagy a tranzakció nem jött létre a partner nem kellő körültekintése, hiányos információi vagy egyéb miatt.....
Másik fél: ezt nem értem, az internetes vásárlás jelzésének napján utalva lett a pénz,én vártam majdnem 2 hétig,mire megérkezett az áru,akkor ki a hunyó???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
