P_Monika74 (306) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom!De azt hiszem ,hogy jobb minőségű hajszárítót küldtem ami még drágább is volt!és még egy ajándékkal is meg toldottam!De azt hiszem jobb lett volna ha visszautalom az árát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tejbedara (219) (Eladó)
Semleges
2010.11.30. 20:06:36
183737582
A vevő által felvonultatott kifogások nem voltak reálisak, de a terméket visszavettem, mindkét postaköltséget (el- és visszaküldés)és a vételárat is visszautaltam neki. A terméket másik vevő megvásárolta, meg volt elégedve vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek elküldtem postán a csizmát, nem volt rá jó méretben, így visszautaltam neki a pénzt! Egyébként barátságos, kedves vevő, nem volt gond semmivel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stylistno1 (1068) (Eladó)
Semleges
2010.08.10. 20:39:41
176695830
Kedves,megértő vásárló.
Körültekintőbb is lehettem volna.
Nem felelt meg a méret
Másik fél: Nagyon segítőkész eladó, bárkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
