P_Monika74 (306) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(306 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(306 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 306 352 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 310 356 adásvétel
Lakhely: Szigetszentmárton
Regisztráció dátuma: 2009.06.26.
Utolsó belépés: 2025.05.30. 15:53
Teljes jogú felhasználó!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

cica761 (1964) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.18. 13:54:21

Termékkód

188581193

Sajnálom!De azt hiszem ,hogy jobb minőségű hajszárítót küldtem ami még drágább is volt!és még egy ajándékkal is meg toldottam!De azt hiszem jobb lett volna ha visszautalom az árát!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tejbedara (219) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.30. 20:06:36

Termékkód

183737582

A vevő által felvonultatott kifogások nem voltak reálisak, de a terméket visszavettem, mindkét postaköltséget (el- és visszaküldés)és a vételárat is visszautaltam neki. A terméket másik vevő megvásárolta, meg volt elégedve vele.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gentleki (89) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.13. 16:31:38

Termékkód

184150174

A vevőnek elküldtem postán a csizmát, nem volt rá jó méretben, így visszautaltam neki a pénzt! Egyébként barátságos, kedves vevő, nem volt gond semmivel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

stylistno1 (1068) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.10. 20:39:41

Termékkód

176695830

Kedves,megértő vásárló. Körültekintőbb is lehettem volna. Nem felelt meg a méret
Másik fél: Nagyon segítőkész eladó, bárkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.