141030.ency77 (40) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
korrekt ügyfél
Másik fél: Korrekt vaterás!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos raktározás közben sérüléseket szenvedett a bútor, így nem tudtam átvenni. Nem az eladó hibájából történt. Ő nagyon kedves, segítőkész partner és értesített a problémáról. Mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Szimpatikus, pontos vaterás, de sajnos idő közben megsérült a kanapé.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Santa_Denever (611) (Vevő)
Semleges
2007.09.12. 15:25:07
27627983
Sikerült találkoznunk, de a maradék dobozt két hónapja nem sikerült átadnia.
Amikor újra jelentkeztem a dobozokért, közölte, hogy szeretné használni őket, mielőtt átadja. Azóta sem jelentkezett velük, pedig megígérte. Ennek több, mint három hónapja.
Másik fél: A vevő az elvitt kartonokat sem fizette ki...én pedig csak annyit igértem, hogy HA Arra járok bedobom...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
136353.hkendre_v (182) (Vevő)
Semleges
2007.08.27. 07:50:06
30935695
Mivel tévesen jelent meg a hirdetés szövege, megbeszéltük hogy közösen elállunk atranzakciótól. Nagyon korrekt partner!!!
Másik fél: Mivel tévesen jelent meg a hirdetés szövege, megbeszéltük hogy közösen elállunk atranzakciótól. Nagyon korrekt partner!!!köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze...
Másik fél: Sajnos nem jött össze a dolog , gyors pontos korrekt vaterás!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
157183.ewing76 (181) (Eladó)
Semleges
2007.08.05. 14:06:15
23913910
Leütötte,megnyerte,kaptam egy pozitívat,viszont a termékért nem jelentkezett.
Másik fél: Sajnos egy domino kártya helyet lett leütve....de megirtuk emailon is meg minden helyen. Ugylátszik a technika ördöge közre játszott .elnézést mégegyszer.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő korrekt volt.
Másik fél: az eladó korrekt volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: ..........hagyjuk
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
197660.jozsvai_a (2) (Vevő)
Semleges
2007.02.12. 21:10:01
17970212
Korrekt,egyéb kivülálló okok miatt nem jött össze.Ajánlom mindenkinek....
Másik fél: Korrekt partner,egyéb kivülálló okok miatt nem jött össze.Ajánlom mindenkinek...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval semmi probléma nem volt.
Másik fél: Kis idöhúzás, felesleges telefonálás után ugyan a találkozó létrejött de a partner ismerősei végül eláltak a vásárlástól....Korrekt vaterás őt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
140259.loobelt (431) (Eladó)
Semleges
2006.12.03. 23:11:32
14629554
az adásvétel megtörtént
Másik fél: korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
