jozsik700i (225) 99.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 226 | 233 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 247 | 254 adásvétel |
| Az eladóként kapott 130 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
!MegaStorm (1068) (Eladó)
Semleges
2017.07.13. 09:09:20
1860297236
eltűnt....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ruhabolt53 (209) (Eladó)
Semleges
2014.08.11. 15:44:27
1933287788
A vevőt nem tudtam elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt nem tudtam elérni.az üzlet az én hibámból nem jött létre, de az eladó megértő és korrekt volt..., köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék nem érkezett meg. valószínüleg a postán elveszett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
936354.gerinctelen (100) (Vevő)
Semleges
2013.01.18. 08:19:56
1689082769
ez minden volt,csak az nem,aminek meg lett hírdetve....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
octavius100 (451) (Vevő)
Semleges
2012.12.02. 21:05:05
1676340788
Sajnos az eladó elkeverte a terméket és nem találta meg. Korrektül jelezte a problémát, megbízható partner, ajánlom mindenkinek. Talán majd legközelebb nyélbe-ütünk valami üzletet...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andravor (127) (Eladó)
Semleges
2012.04.03. 18:22:59
1568248622
a vevő kapott egy laptopot szülinapjára,így már nincs szüksége a tabletre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő kapott egy laptopot szülinapjára,így már nincs szüksége a tabletreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos egyébb külső tényező miatt az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt partner, de sajnos a termék nem felelt meg a leírtaknak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírtak nem feleltek meg a valóságban.Tévesen volt az oldalon a termék leírása.Máskor jobban kell figyelni,hogyan hírdetünk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A részemre elküldött fényképezőgép nem működött a róla készült képek ellenére sem .Az okát nem tudom, a kommunikáció egy idő után megszakadt, és azóta sem történt semmi .Sajnos az árút semmire nem tudtam használni .Sajnálom ,de evvel nem tudok több időt eltölteni a kapott árút kidobtam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Flamenco699 (486) (Vevő)
Semleges
2011.09.14. 17:18:28
1462815367
Hetekkel ezelőtti egyeztetésünk szerint az eladó értesít, mely időpontokban lesz a budai helyszínen. Sajnos erre nem került sor, lehet hogy elfelejtette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem tudtam átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kornelia11_a (11) (Vevő)
Semleges
2011.07.24. 02:15:01
1453792417
A vizmelegito lukas volt es igy hasznalhatatlan. (Ez akkor derult ki amikor a vizszerelom bekototte a vizmelegitot es kifolyt a viz az aljan.) Az elado baratsagos volt, de annak ellenere, hogy a termeket ki kellett dobni csak a penzem felet adta vissza. Ez a tranzakcio szamomra penz es idopazarlas volt. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem olvastam el a termékröl figyelmesen az információt és így nem veszem meg a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HÁÁÁÁÁT! Volt már jobb is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vevő nem kívánta átvenni a terméket mert idő közben hozzájutott egy másik ketrechez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ipipapi71 (182) (Eladó)
Semleges
2010.10.16. 21:37:29
183350186
A vevő korrekten és gyorsan jelentkezett. Az áru személyes megtekintése során szembesült azzal és el is ismerte, hogy nem tájékozódott a licit előtt a pontos készüléktípusról. Azt vélelmezte csupán, hogy az a csap miatt alkalmas a fürdőszobai használatra is. Megbeszéltük, hogy nem az, így rendben és fizetés nélkül lezártuk a dolgot. Szimpatikus és őszinte volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a licitált terméket megtekintette, ekkor derült ki, hogy ugyanerre a márkatípusra, de nagyobb űrméretűre gondoltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben van,korrekt felhasználó!
Másik fél: köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meggondolta magát
Másik fél: igen sajnos én léptem vissza
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
