dancella (637) 99.69% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 639 | 665 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 25 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 666 | 692 adásvétel |
| Az eladóként kapott 618 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon rendes és segítőkész partner. Sajnos a terméknél volt egy kis probléma,de ez nem az ő hibája volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos elnéztem a dolgot. a szék fém volt én pedig fa széket akartam venni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt volt az eladó, az én hibámból nem sikerült a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csiksőmlyó búcsúra kellett volna, ahová május 08-án indulzunk, és addig nem sikerült a találkozást megszerveznünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nickkel44 (720) (Vevő)
Semleges
2015.10.12. 03:49:56
2122297604
Sajnos a heverő olyan dohos helyen volt hogy minden textil és fa részét ki kellett dobni. Az epedában nem egy rugó, hanem 16 db volt törött. Ha ezt tudom nem veszem meg.
Másik fél: A semleges minősítést elfogadnám, de szerintem 1 HÓNAP UTÁN értékelni így, nem szép dolog. Meg lehetett volna oldani, ha időben tájékoztat az észrevételéről. Ha valós is az állítás, nem szándékosan okoztam kellemetlenséget, csupán arról van szó, egy heverőt nem szokás szétcincálni eladás előtt, amelyet az elvitelnél Önök is rendben találtak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, számomra kedvezőtlenül alakultak a dolgok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó megondolta magát, a termék és a postaköltség árát visszautalta, mondván hogy a táskák időközben tönkre mentek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
félreértés történt de tisztáztuk,több odafigyelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rubintocska (328) (Vevő)
Semleges
2015.01.12. 21:58:12
2022056585
Sajnos egyáltalán nem olyan szép volt a termék,mint a fotókon,nem használható állapotban kaptam meg,ezért kértem az eladót hogy vegye vissza,ezután ő visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Végül nem vettem meg a szekrényt, mert olyan hibái voltak, amik a képeken nem látszódtak. Az eladó viszont kedves volt, megértő, vele nem volt semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem egészen azt adtad el, amit árultál, nekem ebből sok kellemetlenségem adódott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,közvetlen eladó. Az üzlet gyorsan lezajlott. Sajnos egy igen lényeges információt nm közölt a termékről.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Totenkopf69 (44) (Vevő)
Semleges
2013.05.02. 06:47:04
1742934836
Sajnos nem az volt az áru,ami a kiírásban szerepelt.De ez nem az eladó hibája,őt is megtévesztették.Ettől eltekintve megbízható,rendes partner,ajánlom őt mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nos...talán úgy tudnám a legjobban jellemezni a véleményemet, hogy "Olcsó húsnak híg a leve..." Legközelebb nem ugrok be...:((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt, segítőkész, de a szekrény állapota nem a fotókon látható volt, egy másik ugyanilyen szekrény volt lefotózva, az egyik fogantyú másfélével volt pótolva. Oldalról nem készült róla fotó, amin néhány kis csavar jelezte, hogy nem esztétikus. Elmentem érte, elhoztam, jó lesz valahová, inkább műhelybe, mint szobába. Találtam helyette másikat. http://epitkezes-otthon.vatera.hu/butor/szekreny_szekrenysor/toloajtos_akasztos_szekreny_ar_alatt_nma_1705097072.html
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel tényleg az én hibámból nem jött létre. Családiházból panel lakásba költözünk és a bútoraink egy bizonyos mennyisége( köztük a leütött heverők sem) nem fér el az új helyen. Ezúton is szeretnék elnézést és bocsánatot kérni az eladótól. Ettől függetlenül egy nagyon kedves, segítőkész, emberileg csupa pozítiv tulajdonságú személynek ismertem meg őt. Bár ez az üzlet nem jött létre miattam -> én bátran és teljes szívemből bátram merem ajánlani mindenkinek aki vásárolni kíván tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék anyagának félreértése miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tejeszacsko (96) (Vevő)
Semleges
2012.05.14. 08:06:17
1581503126
Kedves, korrekt, rugalmas, gyors partner, de sajnos a termék méretben szűk volt. Sajnálom és köszönöm. Az eladót természetesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
morannon_a (93) (Vevő)
Semleges
2012.01.27. 20:38:21
1524845498
Nagyon kedves volt az eladó, rugalmas is az átvételt és a fizetést illetően. A könyvek jó állapotúak, de koránt sem újszerűek. Az újszerű számomra azt jelenti, hogy úgy néz ki, mint a teljesen új, de használt. Ezek használt, jó állapotú könyvek, de nem újszerűek. Összességében örülök a vételnek, de az "újszerű" kifejezéssel mindig megjárom. Az eladót kedvessége, gyors ügyintézése miatt másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves és segítőkész volt, sajnos szállítási problémák adódtak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a készülék nem felelt meg elvárásaimnak. (rendkívül lassú felmelegedési idő) Ettől függetlenül az eladó megbízható, ajánlom. Köszönettel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lebeszéltek a megvételéről, mert fölöslegesnek ítélték.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sosztakovics (46) (Vevő)
Semleges
2010.12.19. 09:09:09
188086799
Félreértések adódtak a levelezésben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a pps futár nem vállalta a szállítást a szekrény ,,magassága,, miatt/bár alacsony szekrény nem sokat ér/,ami 190cm,és a futár csak 60cmig viszi el az árut.a hátamon meg nem tudom elhozni.EZ NEM AZ ELADÓ HIBÁJA!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos,mint kiderült a szifonból hiányzott a cső.Az eladó mindent megtett,hogy szerezzen bele,de itthon nem lehet kapni bele,így mivel nem használatkész a szifon elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
