Kisjuli800 (701) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 696 | 1832 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 705 | 1841 adásvétel |
| Az eladóként kapott 822 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A hirdetésben sehol sem szerepelt, hogy ez egy két kötetes könyvnek csak az első része!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Profi Vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balazsdavid81 (13) (Eladó)
Semleges
2022.01.02. 07:35:48
3116297183
A vevővel több más termék tekintetében hosszú üzenetváltásokat folytattunk, a korábbi üzletkötésünk sikeresen zárult, és a vevő gyakorlatilag a postaköltségért cserébe három termékhez jutott, melyből kettő bontatlan, új termék volt. Ezt követően további termékekre nem tartott igényt, és a licitek törlését kérte, de az aukció lejárta előtt egyéb okból nem állt módomban törölni, így utólag is jelezte nekem, hogy el kíván állni az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A leírásban szereplő "tiszta szőnyeget" az eladó szerint csak mosószeres vizes kefével át kell takarítani. A leírásban nem használtuk feltekerve tároltuk arra engedett következtetni,hogy ez egy újszerű makulátlan szőnyeg. A fényképeken valóban újszerűnek látszik a valóságban sajnos nem. Valóban rákérdeztem a méretére, mert kisebbnek tűnt. Az adásvétel minőségi probléma miatt nem jött létre a leharcolt szőnyeg tekintetében.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibám miatt nem valósult meg az üzlet, elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
20404720.Adrienn0325 (0) (Vevő)
Semleges
2018.03.26. 18:59:06
2595576956
Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet. Az eladó korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Írhatnék én is negatív dolgokat, de nem teszem. Egy pár éve vaterázom már (6-7 éve), ilyen szituáció még nem volt.... Amilyen állapotú volt a blúz.... fel sem tenném!!! Egyébként az eladó korrekt volt, minden gyorsan és gördülékenyen ment! Az árát végül visszakaptam és a felsőt visszaküldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló pontos , megbízható személynek bizonyult számomra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
