icuska54 (373) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(373 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(373 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 373 721 adásvétel
Semleges: 20 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 388 741 adásvétel
Az eladóként kapott 89 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Székesfehérvár
Regisztráció dátuma: 2010.03.15.
Utolsó belépés: 2020.02.16. 21:31
Inaktív!
8 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

jony82_a (24) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.15. 10:22:41

Termékkód

1549238588

Az árú nem felelt meg a leírásnak, foltos volt, a 152-es pulcsik mellé egy 116-os felsőt adott amit használni a méreténél fogva nem tudunk.
Másik fél: Még mi aggódtunk, hogy 300.- Ft-ért ne keljen postát fizetni. Mi gondoskodtunk arról, hogy eljusson hozzád, inkorrekt voltál, ha problémád volt, miért nem nézted ott meg a helyszínen, hiszen személyesen vetted át. Kicseréltük volna, ha szólsz, egyébként tévedésből került oda a 116-os, nem készakarva. Lehetet volna írni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

proci23 (24) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.12.08. 08:49:08

Termékkód

1480109260

Kapcsolattartó!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

OlDom7375 (382) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.10.27. 10:37:57

Termékkód

1482918659

Sajnálom. Majd legközelebb.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

OlDom7375 (382) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.10.27. 10:37:10

Termékkód

1480266270

Végtelenségig nem lehet várni. Ha azt mondta volna a kedves vevő, hogy most nem tudok fizetni, vártam volna, de így nincs értelme én úgy gondolom. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vilmapiri (170) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.28. 12:42:06

Termékkód

1456447683

Sajnos az üzlet a mai napig nem jött létre ! Igazából nem ajánlom senkinek !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

maxemilla (455) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.13. 12:34:57

Termékkód

1463181456

A Vevő kedvesnek bizonyult, de nem tudom milyen okból,nem utalta a megbeszélt összeget.Én korrektnek gondolom a türelmemet, de a határidő lejárt, nem negatívval, hanem csak semlegessel értékelem a hozzáállását.Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

meszeneterzsi (292) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.29. 12:00:08

Termékkód

1446494978

Sajnos nem jött létre a vásárlás, mert én licitáltam, de túl sokára jött a válasz és nekem egy Zoltán névnapra kellett volna. Igy más ajándékot vettem. Elnézést kértem, de nem gondoltam, hogy így elhúzódik a licit.
Másik fél: Milyen válaszra vártál, amikor nem kérdeztél semmit. Jóindulatúlag zártam magamtól le neked a terméket és még Te beszélsz mellé. Nézd vissza nyugodtan, hogy tettél-e fel bármilyen kérdést, vagy kérted-e tőlem, hogy Zoltán napra zárjam le, hiszen akkor tettem fel. Édekes történet a semleges meg még érdekesebb. Én nagyon szégyelleném magam a Te helyedbe. Nincs pénzd és csak licitálgatsz össze-vissza. Mással is ezt tetted, ezért érdemeltem én semlegeset.Örülj, hgy nem negatívot adtam és örülj, hogy nem követelem joglag a vételárat. De még megtehetem, mert a Ptk.kimondja, ha elolvasod, hogy amit megvásárolsz meg is kell vásárolnod. Talán meg is teszem, mert küld el nekem mit kérdeztél?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

CSUJKO (929) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.18. 14:58:27

Termékkód

1438402860

köszönöm a megértést!!!mindenkinek ajánlom,nagyon kedves megbizható!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1513015.nagykata23_v (115) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.29. 13:52:15

Termékkód

182661604

Sajnos nem jött össze.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1513015.nagykata23_v (115) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.29. 13:51:50

Termékkód

182656822

Sajnos nem jött össze.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1513015.nagykata23_v (115) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.29. 13:51:13

Termékkód

182652514

Sajnos nem jött össze.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

674601.Will00 (18) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.26. 13:39:03

Termékkód

178931120

Nagyon jó kommunikáló. Ajánlom.
Másik fél: Nekem is ugyan ez a véleményem, nem tudom mi történhetett, hogy semlegeset adott, amikor létrejött és nagyon hamar az üzlet!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mayyer_a (548) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.14. 12:07:00

Termékkód

182572039

Megírta,hogy mikor utalja a pénzt, de aztán nem utalt. Tovább nem tudok várni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem utalt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1602460.tsmodeling (5) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.24. 17:57:19

Termékkód

182121948

Ha nem tevedek holnap lessz 1 honapja hogy megvasarolta tollem a termekeket,(eleg sokat is 15db).A Vatera behajtotta az ilelteket tollunk,a nyaklancokat tartottuk amig masnak is eladhattuk volna.Sajnalomhogy nem jott ossze de mostmar 1 honapnal tobbet vagy meg enyit is nemtudom mijen kedves elado varna meg.Azert ajanlanam masnak mert nem tett ojan rossz benyomast,hatha masnak jobban osszejon.Koszonom

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1602460.tsmodeling (5) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.24. 17:56:19

Termékkód

182157712

Ha nem tevedek holnap lessz 1 honapja hogy megvasarolta tollem a termekeket,(eleg sokat is 15db).A Vatera behajtotta az ilelteket tollunk,a nyaklancokat tartottuk amig masnak is eladhattuk volna.Sajnalomhogy nem jott ossze de mostmar 1 honapnal tobbet vagy meg enyit is nemtudom mijen kedves elado varna meg.Azert ajanlanam masnak mert nem tett ojan rossz benyomast,hatha masnak jobban osszejon.Koszonom

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1311484.Agapiosz (537) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.09.28. 12:43:23

Termékkód

177248082

Hirtelenm kellett volna a vevőnek az ágy, de külföldi tartozkodásom miatt nem tudtam ily gyorsan a rendelkezésére állni.Roppant sajnálom, mert egy végtelenül, kedves, korrekt és szimpatikus embert ismertem meg személyében.:-))) Bízom benne, hogy majd legközelebb....:-)))

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Külföldön voltam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

koszo83 (40) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.29. 14:12:15

Termékkód

175851166

Véletlen licitált
Másik fél: igen, véletlen ütöttem le!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

koszo83 (40) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.29. 14:10:57

Termékkód

175934252

Kicsi volt a felső!
Másik fél: így volt!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1469760.karvaly81_v (-17) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.03. 20:24:14

Termékkód

170991225

Szerintem a két hét hétfön járt volna le ha nem tévedek?Hamár az ember ilyen ilyen is marad.Tanulni nem késö,de az amit tanulsz nem mindig korekt....
Másik fél: Nem is akarta tudni, hogy mit vásárolt. Én a VATERÁNAK megtettem a bejelentésemet, hogy telefonszám nem jó, e-mailtre nem válaszol. Még időben megtettem. Nem fogok 2 hetet itt várni a megbeszélt első jelentkezéskor az időpont május 27-i utalás volt, ebben egyeztünk megh, aztán többé nem értem el.De másoknak is hasonló probléma volt vele. Sajnálom, mert működhetett volna tisztességesebben!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Evibaby7 (279) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.05. 08:45:11

Termékkód

168444192

SAJNÁLOM!A RENDSZER NEM ENGED CSAK SEMLEGESET ADNI!A VEVŐ TELJESEN KORREKT ÉS GYORS VATERÁS!AZ ADÁS-VÉTEL AZ ÉN HIBÁMBÓL NEM TÖRTÉNT MEG!ABSZOLÚT POZITÍV VATERÁS!!!MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!
Másik fél: Sajnos a termék nem lett az enyém. Mindegy, majd legközelebb!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: TELJES MÉRTÉKBEN AZ ÉN HIBÁM VOLT!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.