icuska54 (373) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 373 | 721 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 388 | 741 adásvétel |
| Az eladóként kapott 89 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az árú nem felelt meg a leírásnak, foltos volt, a 152-es pulcsik mellé egy 116-os felsőt adott amit használni a méreténél fogva nem tudunk.
Másik fél: Még mi aggódtunk, hogy 300.- Ft-ért ne keljen postát fizetni. Mi gondoskodtunk arról, hogy eljusson hozzád, inkorrekt voltál, ha problémád volt, miért nem nézted ott meg a helyszínen, hiszen személyesen vetted át. Kicseréltük volna, ha szólsz, egyébként tévedésből került oda a 116-os, nem készakarva. Lehetet volna írni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattartó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OlDom7375 (382) (Eladó)
Semleges
2011.10.27. 10:37:57
1482918659
Sajnálom. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OlDom7375 (382) (Eladó)
Semleges
2011.10.27. 10:37:10
1480266270
Végtelenségig nem lehet várni. Ha azt mondta volna a kedves vevő, hogy most nem tudok fizetni, vártam volna, de így nincs értelme én úgy gondolom. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vilmapiri (170) (Eladó)
Semleges
2011.07.28. 12:42:06
1456447683
Sajnos az üzlet a mai napig nem jött létre ! Igazából nem ajánlom senkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxemilla (455) (Eladó)
Semleges
2011.07.13. 12:34:57
1463181456
A Vevő kedvesnek bizonyult, de nem tudom milyen okból,nem utalta a megbeszélt összeget.Én korrektnek gondolom a türelmemet, de a határidő lejárt, nem negatívval, hanem csak semlegessel értékelem a hozzáállását.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meszeneterzsi (292) (Vevő)
Semleges
2011.03.29. 12:00:08
1446494978
Sajnos nem jött létre a vásárlás, mert én licitáltam, de túl sokára jött a válasz és nekem egy Zoltán névnapra kellett volna. Igy más ajándékot vettem. Elnézést kértem, de nem gondoltam, hogy így elhúzódik a licit.
Másik fél: Milyen válaszra vártál, amikor nem kérdeztél semmit. Jóindulatúlag zártam magamtól le neked a terméket és még Te beszélsz mellé. Nézd vissza nyugodtan, hogy tettél-e fel bármilyen kérdést, vagy kérted-e tőlem, hogy Zoltán napra zárjam le, hiszen akkor tettem fel. Édekes történet a semleges meg még érdekesebb. Én nagyon szégyelleném magam a Te helyedbe. Nincs pénzd és csak licitálgatsz össze-vissza. Mással is ezt tetted, ezért érdemeltem én semlegeset.Örülj, hgy nem negatívot adtam és örülj, hogy nem követelem joglag a vételárat. De még megtehetem, mert a Ptk.kimondja, ha elolvasod, hogy amit megvásárolsz meg is kell vásárolnod. Talán meg is teszem, mert küld el nekem mit kérdeztél?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
köszönöm a megértést!!!mindenkinek ajánlom,nagyon kedves megbizható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1513015.nagykata23_v (115) (Eladó)
Semleges
2010.11.29. 13:52:15
182661604
Sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1513015.nagykata23_v (115) (Eladó)
Semleges
2010.11.29. 13:51:50
182656822
Sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1513015.nagykata23_v (115) (Eladó)
Semleges
2010.11.29. 13:51:13
182652514
Sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
674601.Will00 (18) (Eladó)
Semleges
2010.11.26. 13:39:03
178931120
Nagyon jó kommunikáló. Ajánlom.
Másik fél: Nekem is ugyan ez a véleményem, nem tudom mi történhetett, hogy semlegeset adott, amikor létrejött és nagyon hamar az üzlet!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megírta,hogy mikor utalja a pénzt, de aztán nem utalt. Tovább nem tudok várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem utalt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1602460.tsmodeling (5) (Eladó)
Semleges
2010.10.24. 17:57:19
182121948
Ha nem tevedek holnap lessz 1 honapja hogy megvasarolta tollem a termekeket,(eleg sokat is 15db).A Vatera behajtotta az ilelteket tollunk,a nyaklancokat tartottuk amig masnak is eladhattuk volna.Sajnalomhogy nem jott ossze de mostmar 1 honapnal tobbet vagy meg enyit is nemtudom mijen kedves elado varna meg.Azert ajanlanam masnak mert nem tett ojan rossz benyomast,hatha masnak jobban osszejon.Koszonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1602460.tsmodeling (5) (Eladó)
Semleges
2010.10.24. 17:56:19
182157712
Ha nem tevedek holnap lessz 1 honapja hogy megvasarolta tollem a termekeket,(eleg sokat is 15db).A Vatera behajtotta az ilelteket tollunk,a nyaklancokat tartottuk amig masnak is eladhattuk volna.Sajnalomhogy nem jott ossze de mostmar 1 honapnal tobbet vagy meg enyit is nemtudom mijen kedves elado varna meg.Azert ajanlanam masnak mert nem tett ojan rossz benyomast,hatha masnak jobban osszejon.Koszonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1311484.Agapiosz (537) (Eladó)
Semleges
2010.09.28. 12:43:23
177248082
Hirtelenm kellett volna a vevőnek az ágy, de külföldi tartozkodásom miatt nem tudtam ily gyorsan a rendelkezésére állni.Roppant sajnálom, mert egy végtelenül, kedves, korrekt és szimpatikus embert ismertem meg személyében.:-))) Bízom benne, hogy majd legközelebb....:-)))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Külföldön voltamAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen licitált
Másik fél: igen, véletlen ütöttem le!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kicsi volt a felső!
Másik fél: így volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1469760.karvaly81_v (-17) (Vevő)
Semleges
2010.06.03. 20:24:14
170991225
Szerintem a két hét hétfön járt volna le ha nem tévedek?Hamár az ember ilyen ilyen is marad.Tanulni nem késö,de az amit tanulsz nem mindig korekt....
Másik fél: Nem is akarta tudni, hogy mit vásárolt.
Én a VATERÁNAK megtettem a bejelentésemet, hogy telefonszám nem jó, e-mailtre nem válaszol. Még időben megtettem. Nem fogok 2 hetet itt várni a megbeszélt első jelentkezéskor az időpont május 27-i utalás volt, ebben egyeztünk megh, aztán többé nem értem el.De másoknak is hasonló probléma volt vele. Sajnálom, mert működhetett volna tisztességesebben!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SAJNÁLOM!A RENDSZER NEM ENGED CSAK SEMLEGESET ADNI!A VEVŐ TELJESEN KORREKT ÉS GYORS VATERÁS!AZ ADÁS-VÉTEL AZ ÉN HIBÁMBÓL NEM TÖRTÉNT MEG!ABSZOLÚT POZITÍV VATERÁS!!!MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!
Másik fél: Sajnos a termék nem lett az enyém. Mindegy, majd legközelebb!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
