attila763 (216) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 215 | 228 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 230 | 244 adásvétel |
| Az eladóként kapott 106 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Eladta máshol...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
crazyrunner (110) (Vevő)
Semleges
2013.12.19. 07:11:05
1819409783
Az eladót csak ajánlani tudom! Megbízható Vaterás! Az átvételt nem tudtuk összehozni :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék átvételét nem tudtuk összehozni . A partner korrekt és megértő volt . Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a készülék nem felelt meg,de egyébként korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, rugalmas partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bukrinca (694) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 06:35:19
1684348538
Minden rendben, elfelejtettem beleírni a leírásba, hogy a TV talpa nincs meg, mert nálam mindig is a falra volt felrakva. A vevő korrekt, kedves, de így nem tudta volna használni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
attila551 (163) (Eladó)
Semleges
2012.11.01. 20:44:22
1665893495
Korrekt partner.Sajnos váratlanul közbejött esemény miatt nem tudtuk az átvételt lebonyolítani.Ennek ellenére ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Saljnos nem tudtunk találkozni az átvétel miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
probably1_a (4) (Vevő)
Semleges
2012.09.15. 16:19:25
1616726099
Kedves,megbízható eladó.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma volt, amit az eladó nem közölt! Sajnos a terméke számomra használhatatlan, vissza kellett volna vennie!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fennakadások voltak a termék átvételében
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lipi79_a (155) (Eladó)
Semleges
2011.06.23. 08:04:43
1458345523
Sajnos nem felelt meg a termék,hiányos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem felelt meg a termék....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyuribacsi (155) (Vevő)
Semleges
2011.06.16. 21:20:52
1461978374
Az üzlet sajnos féreértés miatt nem jött létre! Semmi gond majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt korrekt partner nem erre gondolt sajnos
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LaserChrome (991) (Eladó)
Semleges
2011.01.03. 12:33:05
1433796396
Elmondása szerint másnak licitált, aki meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LaserChrome (991) (Eladó)
Semleges
2011.01.03. 12:32:37
1433794509
Elmondása szerint másnak licitált, aki meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
121737.eszgyuszi (248) (Eladó)
Semleges
2010.11.28. 20:58:33
186129768
Na.....NEGATÍVOT érdemelne, de értékelem a kapcsolat felvételre küldött levelemre a gyors válaszát, amiben közölte, hogy türelmetlen emberként nem volt ideje kivárni az aukció végét, inkább vett gyorsan egy másikat....:-) Azért máskor NE ÉLJEN a levédett ajánlat lehetőségével, mert másokat ejt el egy jó üzlet reményétől, s nem utolsó sorban "szívatja az eladót is.... Ennyi......Várom a hasonlóan nagyvonalú, DE KORREKT értékelést...:-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az aukció közepe táján tett egy levédett ajánlatot, majd az aukció befejeztével közölte, hogy nem tart igényt a termékre, mert időközben vásárolt magának...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
