andi_nn1 (279) 94.86% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 295 | 416 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 325 | 448 adásvétel |
| Az eladóként kapott 129 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A másik fél végül nem rendelte meg a lámpát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.oszi69_t (489) (Eladó)
Semleges
2015.06.26. 19:58:15
2071401428
Csak azért semleges mert nem ért kár!Felesleges másoktól elvenni a lehetőséget!!! Látom nem először csinálja ezt,kapott semlegest,negatívot,ki milyen vérmérséklettel vette tudomásul a léhaságát!!!Egyáltalán nem ajánlom !!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevő nem jelentkezett, így semleges!farenheit1_a (1016) (Eladó)
Semleges
2015.05.19. 16:39:30
2073876194
Sajnos a vevő nem jelentkezett, igy semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az adás-vétel nem jött létre!cicavizio12 (339) (Eladó)
Semleges
2014.10.17. 12:25:51
1986121193
A kapcsolat meg szakadt és már muszáj értékelnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az átadás nem történt megjaskoedina (286) (Eladó)
Semleges
2014.05.04. 08:53:38
1874256032
Sajnálom,hogy nem sikerült felvenni veled a kapcsolatot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gajdantiborne (397) (Eladó)
Semleges
2013.01.15. 12:00:26
1688939960
A vevő nem jelentkezett a termékért,2 emailt és egy sms-t küldtem,választ nem kaptam.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy olcsóbb terméket talált máshol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.JazminBogi (2594) (Eladó)
Semleges
2012.12.06. 13:46:10
1676429330
bátran ajánlom mert azonnal szólót h nem kéri a ruhát, mert sörgósén kellet volna neki és nem ért volna oda a csomag
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: bátran ajánlom mert azonnal szólót h nem kéri a ruhát, mert sörgösen kellet vona neki és nem ért volna oda a csomaghali-day (119) (Eladó)
Semleges
2012.11.12. 11:23:44
1668056543
Igazából pozitív!!! Csak sajna nem lehet azt adni :( Mindent megbeszéltünk nem volt semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cheerful1985 (288) (Eladó)
Semleges
2012.07.08. 12:13:35
1605457490
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól.A kép és a termék között volt eltérés: a cipő fél orra le volt esve,a képen még egyben volt kis hibával, így emiatt nem adhatok maximális minősítést, de minden más rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív értékelést adunk mert minden rendben volt 1 kivétellel: az árúról feltett képen fehérnek látszott és RÓZSASZÍNŰT kaptunk!!!!!Kisfiunk van!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tilonka1 (833) (Eladó)
Semleges
2011.01.12. 05:41:14
1436041041
Az adásvétel nem jött létre félreértés miatt
Másik fél: A vásárlás nem jött létre,mert a termék pontatlanul volt meghirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
