pandriska75 (1023) 99.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1024 | 1381 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1031 | 1389 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1054 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
magyardavid (109) (Vevő)
Semleges
2012.09.04. 08:58:01
1592308262
Úgy alakult, hogy mégsem kell a termék.
Másik fél: Sajnálom, hogy így alakult, hogy te nem kérted a terméket, de ezért én miért vagyok semleges??? Elég sokáig vártam türelemmel!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miattam nem jött létre!
Az eladó korrekt volt!
Másik fél: Elismered, hogy miattad nem jött létre az üzlet / nem jelentkeztél a termékért/ és azt is, hogy én korrekt voltam. Akkor miért kapok semlegest?????????????????????????? Maximálisan korrekt, türelmes voltam. Igazságtalan értékelést adtál!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fatima84_a (83) (Vevő)
Semleges
2011.07.25. 20:53:02
1438117717
családi okok miatt nem jött létre a vásárlás
Másik fél: Semleges???? Én??? A terméket a vevő nem vette át, családi okokra hivatkozva, én semmiben nem hibáztam. Vártam a vevőre türelmesen majdnem 2 hónapot és még én kapok semlegest?! Érdekes!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12311873.Bazsi018_t (5) (Vevő)
Semleges
2010.12.17. 22:38:27
1290306867
Korrekt az eladó! !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
