Nikalex67 (198) 97.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 203 | 246 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 220 | 263 adásvétel |
| Az eladóként kapott 110 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
playgirl251 (46) (Eladó)
Semleges
2012.10.20. 08:42:02
1652686961
A vevő teljesen korrekt volt! Sajnos a babakocsi nem olyan amit teljesen szerettek volna. Pozitiv és nem semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, de üzlet nem lett belőle. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Más alkatrész kellett volna...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hajnalkababa23 (152) (Vevő)
Semleges
2012.06.29. 08:38:09
1594199639
"Nem jött létre sajnos mert a termék meghibásodot. Az eladónak jár a pozitiv a megertése miat. köszönöm.."
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bubuka868 (30) (Eladó)
Semleges
2012.04.22. 20:04:10
1581494450
Az adásvétel az Én hibámból nem jött létre.Korrekten meg tudtuk beszélni.Ajánlom bátran!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
psilocybe_a (145) (Eladó)
Semleges
2012.02.16. 11:48:55
1534017044
Korrekt volt ettől függetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon sajnálom, hogy így alakult, ahogy írtad az értékelésben....Csak ajánlani tudom a partnert....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Október 27.-én megnyert 1.-Ft-os terméknél kórházba kerülésem miatt (4 napon belül) nem várt az eladó, nem keresett meg, majd a mai napon e-mailben sajnálkozó levelet kaptam, idézem:
Elnézést és nagyon sajnálom,de tele vagyok nem fizetőkkel és nem jelentkezőkkel a vaterán és most tisztáztam minden értékelést ,mert meguntam a várakozást.
EZÉRT kaptam most a semleges értékelést, így én is ezt kell, hogy tegyem, sajnálom, nem így terveztem.
Másik fél: Az Ön dolga a Vaterán felvenni velem a kapcsolatot,nem az enyém.Továbbiakban csak akkor Vaterázzon,amennyiben rendezni tudja a dolgait,akár más személyen keresztül.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos méretprobléma miatt nem jött össze,de az eladó nagyon korrekt volt.Mindenkinek jó szívvel ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre, sajnos nem lett jó a méret. Köszönöm az eladó pozitív hozzáállását.
Másik fél: Légyszives a SEMLEGES értékeléseiddel mások statisztikáját rontsd,ne az enyémet.
(Te azért kaptál semlegest,mert a Vatera rendszere ezt engedélyezte,mivel a vevő elállt az adásvételtől)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dprofiler (356) (Vevő)
Semleges
2011.09.14. 00:20:43
1473779205
A terméket az eladó máshol is hirdette, és sajnos eladásra került!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
618344.George333_a (2) (Eladó)
Semleges
2011.05.13. 11:10:32
1454340304
3 pines csatlakozója volt a hűtőnek a vevőnek meg 4 pines kellett volna:D Egyébként korrekt vevő volt gyorsan jelentkezett stb csak igy egy kis hiba jött a számitásba....Ajánlom egyébként mindenkinek.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 3 pines csatlakozója volt a hűtőnek a vevőnek meg 4 pines kellett volna:DAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3163186.TloszHalo970 (260) (Vevő)
Semleges
2011.02.12. 21:14:38
1437648369
-+-+OOOOOOOOOOOOOo+-+-
Másik fél: Látom te nem tudsz SEM kapcsolatot felvenni,SEM kifizetni a leütött árut,de még értékelni SEM. Az értékelésedből pedig az jön le,hogy még írni SE tanultál meg.
A pozitívjaim nem hazudnak. Továbbra is kerüld el az aukcióimat és ne rontsd tovább a becsületes Vaterások statisztikáit.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
