trozsu (380) 99.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 383 | 461 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 393 | 471 adásvétel |
| Az eladóként kapott 98 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem történt meg a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem volt szükség a termékrevolt szükség a termékreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
solymosikata (93) (Vevő)
Semleges
2013.12.30. 12:33:23
1840108409
Az átadást nem tudtuk sajnos megoldani, ezért nem került sor az adás-vételre. Egyébként minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5620208.seva81 (-1) (Vevő)
Semleges
2013.04.03. 14:09:15
1721925923
Nagyon köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lakatosbrigi (342) (Eladó)
Semleges
2012.06.02. 10:13:07
1598124602
Sajnálom de semlegest kellett adnom hogy ne kelljen fizetnem jutalékot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kellett neki,mert kapott ajándékba másikat.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt csak kicsit körülményes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
movicskusz (818) (Vevő)
Semleges
2011.09.17. 10:27:19
1462648071
az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mjosh1978 (74) (Eladó)
Semleges
2011.01.05. 15:31:07
1434394729
Ezt az aukciót sajnos hamarabb le kellett zárnom, mert 8 db pelusra ráömlött a bébiétel. Nem tudtam hogy kell az aukción licitet törölni (mert megújult a tesz vesz), ezért írtam a licitáló, kedves hölgynek, hogy megint meghirdetem, de csak 20 db-bal. Nem értette meg sajnos, pedig nem károsítottam meg semmiben! Ez NEGATÍV LENNE! De nem vagyok bosszú negatívos... :-) Sajnálom...
Másik fél: Én sem vagyok bosszúálló, mert ha az lennék szabálytalan aukció miatt letiltathattam volna az újra meghírdetett terméket. De nem jött létre az adás-vétel és mint olvasható nem az én hibámból. Én elfogadtam volna a kevesebb darabot is!!! Megnyertem egy akciót és nem kaptam meg érte a terméket, mi ez ha nem a megkárosításom?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
