FrancnakKellNev (70) 96.05% felhasználó összefoglaló oldala

96.05% pozitív visszajelzés
(73 Felhasználó adta)
96.05% pozitív visszajelzés
(73 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 73 75 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 82 84 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.03.16.
Utolsó belépés: 2019.03.05. 10:55
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ujsagosbp (212) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.12.27. 15:14:13

Termékkód

1642824605

nem jött létre az üzlet ,nem volt sikeres kommunikáció

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az üzlet ,nem volt sikeres kommunikáció
Felhasználó

tasibazsi (636) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.15. 18:23:39

Termékkód

1649451350

Remek partner!!! Sajnos a személyes átvétel nem jött össze , a távolság miatt , az árú értéke pedig , az üzem anyag árat sem fedezi. Igy a terméket vissza hirdettem , a lehetőség adott.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A személyes átvétel nem jött össze!!
Felhasználó

MyLovely (4034) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.06. 11:42:34

Termékkód

1626893048

A vevő nem jelentkezik a termékért.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nagyati67 (573) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.06.19. 06:02:37

Termékkód

1594427777

A vevőnek nem állt jól a szemüveg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

krittike (1870) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.23. 18:10:22

Termékkód

167591241

A vevő kérte az utaláshoz, az adatokat, de sajnos a pénz nem érkezett meg 1,5 hónapja. Nem tudok tovább várni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Szilvus81 (196) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.24. 09:18:18

Termékkód

165158483

Kár nem ért! De, napi szinten fent vagy a Vaterán, legalább megdobhattál vna egy üzenettel, hogy nem tartasz igényt a pólóra! 1,5 hónapja ez nem sikerült. A benyomáson negatív, de nem akarom rontani az értékeléseidet...ezért semleges!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.