zsurkeksz (242) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 242 | 308 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 246 | 312 adásvétel |
| Az eladóként kapott 161 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos hibás volt az első baba,ami az én hibám. Mivel a második hibátlan ajándék baba sem felelt meg, csúnyán ráfizettem az ügyletünkre. A rendszer vevőnek meghiúsult ügylet esetén max. semlegest enged adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cica761 (1964) (Eladó)
Semleges
2012.04.02. 18:12:57
1573048349
A termék nem kellett neki!Nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tothvivi (172) (Eladó)
Semleges
2011.10.27. 18:05:04
1486296089
Sajnos nem kapta meg a mellényt amit vásárolt, tényleg nagyon sajnálom, sajnos sima levélként már semmit se érdemes kérni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez valójában egy POZITÍV értékelés, mert a vevő nagyon gyors, kommunikatív, megbízható és nagyon kedves!!! A babakocsira sajnos nem volt jó a testvérfellépő. A jutalék miatt viszont nem engedi a rendszer a pozitív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A babakocsira nem volt jó a testvér fellépő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
