mano0224 (96) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(96 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(96 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 96 127 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 99 131 adásvétel
Az eladóként kapott 39 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Debrecen
Regisztráció dátuma: 2010.03.19.
Utolsó belépés: 2018.04.03. 12:51
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

dadiszandi (264) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 08:42:32

Termékkód

1613487671

Sokkal MAGASABB POSTAKÖLTSÉGET AKART FELSZÁMOLNI, mint amennyi valójában lett volna..Nem hiszem, hogy egy pici fülbevaló és egy félcipő meghaladná a 2 kg-ot és 1 115 Ft-os csomagként lehetne csak feladni! Mindössze azért nem negatív, mert gyorsan válaszolt, miután a kötelességemhez mérten felvettem vele a kapcsolatot, de másról próbáljon több pénzt lehúzni, ne rólam!! SENKINEK SEM AJÁNLOM!!
Másik fél: Felelőtlenül licitált, amit az aukció zárása előtt töröltetni akart. Mindezek után az aukcióban megadott postaköltséget nem hajlandó kifizetni. A csomag (cipő, cipősdoboz, fülbevaló, csomagolás) meghaladja a 750g-ot, így ajánlott levélként 1080Ft-ba, csomagként pedig 1115Ft-ba kerül. Arról nem tehetek, hogy a Posta díjszabását soknak véli a vásárló. Ráadásul ezt e-mailben sem közölte velem, csupán leadta az értékelést. Teljesen inkorrekt, nem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

dadiszandi (264) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 08:42:13

Termékkód

1613482802

Sokkal MAGASABB POSTAKÖLTSÉGET AKART FELSZÁMOLNI, mint amennyi valójában lett volna..Nem hiszem, hogy egy pici fülbevaló és egy félcipő meghaladná a 2 kg-ot és 1 115 Ft-os csomagként lehetne csak feladni! Mindössze azért nem negatív, mert gyorsan válaszolt, miután a kötelességemhez mérten felvettem vele a kapcsolatot, de másról próbáljon több pénzt lehúzni, ne rólam!! SENKINEK SEM AJÁNLOM!!
Másik fél: Felelőtlenül licitált, amit az aukció zárása előtt töröltetni akart. Mindezek után az aukcióban megadott postaköltséget nem hajlandó kifizetni. A csomag (cipő, cipősdoboz, fülbevaló, csomagolás) meghaladja a 750g-ot, így ajánlott levélként 1080Ft-ba, csomagként pedig 1115Ft-ba kerül. Arról nem tehetek, hogy a Posta díjszabását soknak véli a vásárló. Senkinek nem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

beuska62 (21) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.19. 08:33:16

Termékkód

1534174118

Az áruval nem voltam elégedett. de a partner hozzáállása tokéletes.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

268995.patek59 (210) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.09.12. 21:29:04

Termékkód

177817544

Az adásvétel nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: .......................................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.