vikihaj (1) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.03.19.
Utolsó belépés: 2011.01.23. 18:54
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Először írt sms-t hogy átvenné a terméket, majd ezután hiába kerestem, többszöri megkeresésemre sem válaszolt. Kértem, hogy legalább annyit írjon, hogy nem kell, de ezt sem tette meg. Nem lett volna baj, hogy mégsem kell, de legalább válaszolj ilyenkor. --------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én is sajnálom! Többször kerestem telefonon, személyesen, saját költségen elvittem volna az árut de nem sikerült összehozni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze a kommunikáció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
