1417714.Rolika989utso (11) 78.95% felhasználó összefoglaló oldala

78.95% pozitív visszajelzés
(15 Felhasználó adta)
78.95% pozitív visszajelzés
(15 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 15 22 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 4 9 adásvétel
0 0 23 36 adásvétel
Lakhely: Külsővat
Regisztráció dátuma: 2010.03.19.
Utolsó belépés: 2012.04.18. 09:21
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

LadyAni21 (179) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.06. 13:58:41

Termékkód

165088246

Csak a jóindulatom miatt nem adtam negatívat, aki ilyen módon áll el egy tranzakciótól, az teljesen megérdemelné....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem volt hajlandó (a temékleírásban IS közölt) szálítási költséget kifizetni, az Én megkereséseimre (találtam olcsóbb szállítási megoldást) pedig egyáltalán nem reagált.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

247172.wassee_v (249) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.06. 13:50:49

Termékkód

166625653

az utóbi leveleimre nem jelentkezett

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

247172.wassee_v (249) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.06. 13:50:34

Termékkód

166750948

az utóbbi leveleimre nem jelentkezett

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

luki_peti (126) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.14. 13:26:52

Termékkód

167373548

Több igéretet is kaptam, hogy utalja a vételárat, azonban ez nem történt meg. Jeleztem neki, egy végső határidőt az utalásra azonban nem fizette ki a terméket. Anyagi problémákra hivatkozott. A levelekre általában válaszolt, és megértő hozzáállást tanusított csak ezért nem negatív.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1031197.sanyix85_v (34) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.11. 14:44:54

Termékkód

166996459

Sajnos a vevő többszöri megkeresésemre se foglalkozott a termékkel, csak mindig hitegetett, hogy utalni fog, meg visszahív, de sajnos semmi....Más már erre negatívot adott volna!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.