Elysee01 (141) 99.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 142 | 149 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 150 | 157 adásvétel |
| Az eladóként kapott 134 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nyanyinga (180) (Vevő)
Semleges
2014.09.01. 19:32:46
1956723029
Nem jött létre az adásvétel. A bútor állapotáról eltérő volt a véleményünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bobojsza58 (11) (Vevő)
Semleges
2013.11.02. 08:48:18
1818253763
Volt egy kis keveredés a tartozékokat illetően, de gyorsan pótolta az eladó azt, amit én nem tudtam elfogadható áron beszerezni. Alapvetően korrekt volt a kapcsolat, a problémát gyorsan sikerült rendezni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött össze méret probléma miatt ezért semlegesre értékelem. nyirfem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kleinerwurm (821) (Vevő)
Semleges
2013.01.30. 14:06:55
1705326047
A semleges a terméket jelenti, egyébként pedig pozitív. A termékleírás nem felelt meg a valóságnak, egy kicsit sem nevezném újszerűnek, inkább nagyon használt, repedések, horpadások, sérülésekkel teli. Ha látom biztos nem veszem meg, sajnálom hogy ezt kell írnom, mert a kommunikáció a csomagolás és minden tökéletes volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt.........Megbízható, korrekt.........Megbízható, korrekt.........Megbízható, korrekt.........Megbízható, korrekt.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sheriff007_a (10) (Vevő)
Semleges
2011.06.25. 11:28:18
1461853452
Nagyon korrekt eladó, de a készülék nem fért be az autómba, ezért nem tudtam megvenni!Csak ajánlani tudom mindenkinek és szívem szerint(ha a vatera engedné)pozitívot adnék!Illetve POZITÍV is az értékelésem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha tehetném pozítivat adtam volna... Nagyon megértő, kedves, rugalmas és korrekt Partner!Mégegyszer sajnálom! Csakis ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
