tothsabi (18) 95% felhasználó összefoglaló oldala

95% pozitív visszajelzés
(19 Felhasználó adta)
95% pozitív visszajelzés
(19 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 19 20 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 26 27 adásvétel
Lakhely: veszprém
Regisztráció dátuma: 2010.03.21.
Utolsó belépés: 2020.05.31. 16:52
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Berbefer (433) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2018.10.30. 16:27:37

Termékkód

2688301784

S-es gyerek méretű sisakot szeretett volna felnőtt fejre. Szerintem csak meggondolta magát, vagy talált olcsóbbat a gyerekének, és úgy tett, mintha magának akarná, de csodák csodájára, nem ment fel a fejére.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

commedkft (4704) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.19. 15:32:24

Termékkód

1605794270

Többször is hivtuk meg is igérte de nem jött.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kozo79 (916) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.21. 18:58:42

Termékkód

1462714683

Korrekt Vaterás.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

krikov76 (58) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.22. 10:48:27

Termékkód

1452850104

Korrekt és kedves partner, a termék sajnos méretben nem felet meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

AngolDiszkont (787) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.19. 12:14:48

Termékkód

169851607

Mivel a vevő a termékért öt munkanapon túl sem jelentkezett, azt értékesítettük.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem jelentkezett
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dominik06_a (957) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.05. 16:47:01

Termékkód

166487713

A termék állapota messze van a hibátlantól,mint ahogyan hirdette az eladó!Az ülés tele van mély horzsolásokkal,a gumija több helyen simára van kopva ill.sárosan-koszosan került hozzám a bicikli!Hiába jeleztem ezt az eldónak,(képekkel is alátámasztottam)nem sokat érdekellte!!!Megbízhatatlan-inkorrekt!Nem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.