liliom321 (904) 98.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 917 | 1420 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 80 | 111 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1010 | 1545 adásvétel |
| Az eladóként kapott 711 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
feretoth01 (17) (Vevő)
Semleges
2012.02.16. 11:18:41
1511647691
nem passszol a szín
Másik fél: Nem tudom mi nem passzol, állítsd be a számítógépeden a színeket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
230141.evike18 (668) (Vevő)
Semleges
2012.02.06. 09:00:41
1518972266
Én nem kaptam egy imélt sem,sőt ismételten kértem a bankszámlaszámot arra sem kaptam választ.Az hogy egyikünk sem kapott imélt,azt nem értem hogy lehet?
Másik fél: Hagy ne másoljam be ide amiket feladtam, mert engem letiltanának az e-mail címek miatt. Nem kell kapni semmi felszólítást a vaterától csak megnézni az eladó e-mail címét , és kérdezni mi van? PERSZE HA MÁR NEM AKAROM MEGVENNI AKKOR , MONDHATOK MINDENT!!! MINT A KÉP IS MUTATJA..... NEM SEMLEGES EZ EGY NAGY NEGATÍV!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jelentős műszál van benne
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom. Egy elég kioktató hangvételű standard szöveggel veszi fel a kapcsolatot a partnerrel, ehhez képest nem figyel arra, ami válaszként megy. (Bár állítólag nem kapta meg a mailt). Ennek köszönhetően nem az általam kért címre küldte az árut, ezért sajnos nem kaptam meg. Több szóváltás után arra jutott, hogy visszautalja a pénzt, ezt a postaköltség levonásával tette meg, amivel egyet nem értek, de kb. erre számítottam és 1050 Ft tényleg nem ér annyit, hogy ezzel tovább foglalkozzak.
Másik fél: Mivel ,nem kaptam e-mailt így csak arra tudtam feladni amit a vaterának megadott!! Ezt jeleztem is.
A csomagot feladtam, és vissza is jött, de a Posta még tőlem 1050 Ft-ot kért.Ja , és nem oktattam ki senkit!Nem tudom , milyen szöveggel kellene felvennem a kapcsolatot ,kb 15 levélváltás történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom. Egy elég kioktató hangvételű standard szöveggel veszi fel a kapcsolatot a partnerrel, ehhez képest nem figyel arra, ami válaszként megy. (Bár állítólag nem kapta meg a mailt). Ennek köszönhetően nem az általam kért címre küldte az árut, ezért sajnos nem kaptam meg. Több szóváltás után arra jutott, hogy visszautalja a pénzt, ezt a postaköltség levonásával tette meg, amivel egyet nem értek, de kb. erre számítottam, és 1050 Ft tényleg nem ér annyit, hogy ezzel tovább foglalkozzak.
Másik fél: A továbbiakban nem fűznék hozzá semmit!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több hete jeleztem, hogy a termék nem olyan színű, mint a képen!Semmi válasz, sajnálom!Nembeszélve arról, hogy a lepedő a kukában, mert több helyen lyukas volt, az ágynemű a varrás mentén szinte mindenhol lyukas!Karácsonyi ajándék lett volna:(!Kérlek kímélj meg a viszont semleges/negatívtól, ugyanis én időben fizettem neked!
Másik fél: .........................
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket nem állt módomban megvásárolni. Az eladó rendkívül megértő volt. Köszönöm neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vitanyikati (30) (Vevő)
Semleges
2011.11.06. 17:57:38
1488470780
Sajnos nem tudom értékelni,mivel az eladó szerint nem érkezett meg az átutalásom /10.18-én lett átutalva/így nem küldte az árút. Többször szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot telefonon,nem vette fel,a neten egyszer üzent, hogy nem kapta meg a pénzt azért nem küldi,erre én válaszoltam,hogy átutaltam, és hogy legyen tovább, a mai napig nem jött válasz pedig a telefonszámomat is megadtam,gondoltam úgy egyszerűbb a kommunikálás.
Azért nem adtam negatívot,mert még várok,hátha történik valami.
Másik fél: NEM FUTOK EL SENKI ELŐL!!! ÉS NEM ILYEN ÜRÜGGYEL!! ÉS NEM ILYEN PITI 2000 ft -os tétellel!!! SÁNTÍT ITT A TE ÉRTÉKELÉSED, MEG MINT ÍRTAM A NETEN , A HOZZÁÁLLÁSOD IS FURA!!!NEM FEDI A TÖRTÉNETED A VALÓSÁGOT!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keepersport (5) (Vevő)
Semleges
2011.10.25. 21:33:08
1443544651
A termék anyaga, és festése megfog mindent.bőrt, ruhát, ágyat, lepedőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru a leütés előtt elfogyott, az eladó értesített róla és visszautalta a vételárat.
Másik fél: Akkor nem károsodtál ugye??!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri megkeresésre nem reagált. Itt is írtam neki vaterán, láttam hogy belépett és arra nem méltatott hogy visszaírjon. Így nem tudtam megvenni a terméket, mert még addig se jutottunk el hogy bankszámlaszámot adjon. Hiába írtam neki levelet.
Másik fél: LEÍRTAM MÁR ELŐZŐLEG, MILYEN GYENGE VÁSÁRLÓ.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek, rossz minőségű árú, piacon jobbat kaptam volna. A cipzár úgy van belevarrva, hogy egy húzásra kiszakadt, az anyag nincs beszegve, foszlik a vágás mentén. Egy mosást követően az anyag, ami pamutot mutatóban sem látott, kifakult. És, ami a legszebb, hogy használatot követően kékre fogott be mindenhol!!!!!!! Nálunk egy napi használat és egy mosást követően a kukában landolt. Kicsit késve, de visszaolvasva az értékeléseket, jó tanulópénz volt!!!
Másik fél: NEM AZÉRT ÉRTÉKELEM NEGATÍVRA,MERT ÍGY ÉRTÉKELT!!!!
Hanem azért, mert nagyon rosszul áll a dolgok megoldásához!!
kérdés --- válasz!!!! Nem volt kérdés!! ön válaszolt saját magának!!! NEM HAGYTA , HOGY ÉN OLDJAM MEG A PROBLÉMÁT!!! NEM MENT VOLNA KUKÁBA A TERMÉK- HA JELEZ NEKEM!!! SAJNÁLOM!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos több ágyneműgarnitúrát vettem egy másik felhasználótól és azt hittem, hogy ugyanattól, akivel időközben lerendeztem a dolgokat, az érintett felhasználó pedig nem jelentkezett, hogy rákérdezzen, mi lehet a gond, így már csak a negatív értékelését kaptam meg, sajnálom, hogy így alakult:(
Másik fél: Nem írnám , hogy rákérdeztem , ha nem így lenne!!
De az összeget , elküldtem amit el kellett volna utalni --- hogy a tranzakció sikeres legyen. Na ez nem történt meg --- az utalás.. !! Tehát nincs miről beszélni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre vásárlás.
Másik fél: ÉS MERT NEM JELENTKEZETT, ÉN VAGYOK A HIBÁS??? GONDOLOM EZÉRT SEMLEGES
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönök midnent
Másik fél: Nem értem akkor miért semleges???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönök midnent
Másik fél: ???????????????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az áru hiányosága miat nem jött létre a tranzakció!!! a felkínált csere nekem nem felelt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzsingiszkan (201) (Vevő)
Semleges
2011.08.19. 14:51:39
1469401991
Az eladóval felvettem a kapcsolatot, de - udvariasan és korrekten a tudomásomra hozta, hogy az általam kiválasztott termék tévesen került a vatera piacterére és így a vételi szándékomat nem tudja teljesíteni. Igaz, hogy ezután felajánlotta a többi termékéből való választás lehetőségét, de azok nem feleltek meg az én "ízlésemnek". Nem egy bármilyen terméket akartam venni, hanem azt amit kiválasztottam az "élő" ajánlatok közül!De mint kiderült m é g s e m volt é l ő a termék.
Másik fél: Nagyon sajnálom, hogy nem tudott választani!! de lehet jobb is, hogy nem tudtam az ön ízlésének megfelelőt adni....!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulopbosco (24) (Vevő)
Semleges
2011.08.18. 13:36:34
1470843525
Az eladó korrekt és gyors volt, az ágynemű minősége a várakozásokat nagyon alulmúlta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulopbosco (24) (Vevő)
Semleges
2011.08.18. 13:35:51
1470843063
Az eladó korrekt és gyors volt, az ágynemű minősége a várakozásokat nagyon alulmúlta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikol003_a (25) (Vevő)
Semleges
2011.08.13. 11:28:27
1468413659
A tranzakció létrejött,de nem azt kaptam amit vártam.
Másik fél: ........???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A lepedő már szanaszét szakadt. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel vannak problémák: Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen. A partner korrekt volt, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem 100% pamut a varrás minősíthetetlen, szakad, szegetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
annazsanett (12) (Vevő)
Semleges
2011.08.08. 10:22:38
1453934364
Az eladóval, semmilyen problémám nem volt.
Másik fél: :::::::::::::::::::?????!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időközben aktualitását vesztette a vásárlás. Az eladó megértő és korrekt volt.
Másik fél: HA NEDM ÉN VAGYOK A HIBÁS AKKOR MIÉRT KELL SEMLEGET ADNI. SZÓLOK ANNAK A SZERENCSÉTLEN ELADÓNAK , HOGY NEM KELL, ÉS MINDEN OK . DE NEM ÍGY!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem valósult meg, elálltam a vásárlástól. Sajnálom, mert nagyon tetszenek a képen látható ágyneműk, de nem mertem kockáztatni a termék minőségére vonatkozó náhány értékelés miatt. Utólag is elnézését kérem! Amúgy az eladóról pozitív a véleményem, nagyon korrekt, rendes, jó kapcsolattartó, kommunikatív. Amikor meggondoltam a vásárlást, felhívtam és elmontam neki, erre Ő azt mondta: "Semmi gond, vissza utalom a pénzt!" Vissza is utalta!!! Ajánlott Vaterás!!!
Másik fél: NEM ÉRTEM A SEMLEGES ÉRTÉKELÉST!!!???
Te gondoltad meg magad, úgy hogy a terméket nem is láttad és SEMLEGESRE értékelsz?? Máskor jobban meg kell gondolni mit is szeretnél,nem leütni 5 db terméket és értékelni így NEM KORREKT MÓDON!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem valósult meg, elálltam a vásárlástól. Sajnálom, mert nagyon tetszenek a képen látható ágyneműk, de nem mertem kockáztatni a termék minőségére vonatkozó náhány értékelés miatt. Utólag is elnézését kérem! Amúgy az eladóról pozitív a véleményem, nagyon korrekt, rendes, jó kapcsolattartó, kommunikatív. Amikor meggondoltam a vásárlást, felhívtam és elmontam neki, erre Ő azt mondta: "Semmi gond, vissza utalom a pénzt!" Vissza is utalta!!! Ajánlott Vaterás!!!
Másik fél: NEM ÉRTEM A SEMLEGES ÉRTÉKELÉST!!!???
Te gondoltad meg magad, úgy hogy a terméket nem is láttad és SEMLEGESRE értékelsz?? Máskor jobban meg kell gondolni mit is szeretnél,nem leütni 5 db terméket és értékelni így NEM KORREKT MÓDON!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem valósult meg, elálltam a vásárlástól. Sajnálom, mert nagyon tetszenek a képen látható ágyneműk, de nem mertem kockáztatni a termék minőségére vonatkozó náhány értékelés miatt. Utólag is elnézését kérem! Amúgy az eladóról pozitív a véleményem, nagyon korrekt, rendes, jó kapcsolattartó, kommunikatív. Amikor meggondoltam a vásárlást, felhívtam és elmontam neki, erre Ő azt mondta: "Semmi gond, vissza utalom a pénzt!" Vissza is utalta!!! Ajánlott Vaterás!!!
Másik fél: NEM ÉRTEM A SEMLEGES ÉRTÉKELÉST!!!???
Te gondoltad meg magad, úgy hogy a terméket nem is láttad és SEMLEGESRE értékelsz?? Máskor jobban meg kell gondolni mit is szeretnél,nem leütni 5 db terméket és értékelni így NEM KORREKT MÓDON!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem valósult meg, elálltam a vásárlástól. Sajnálom, mert nagyon tetszenek a képen látható ágyneműk, de nem mertem kockáztatni a termék minőségére vonatkozó náhány értékelés miatt. Utólag is elnézését kérem! Amúgy az eladóról pozitív a véleményem, nagyon korrekt, rendes, jó kapcsolattartó, kommunikatív. Amikor meggondoltam a vásárlást, felhívtam és elmontam neki, erre Ő azt mondta: "Semmi gond, vissza utalom a pénzt!" Vissza is utalta!!! Ajánlott Vaterás!!!
Másik fél: NEM ÉRTEM A SEMLEGES ÉRTÉKELÉST!!!???
Te gondoltad meg magad, úgy hogy a terméket nem is láttad és SEMLEGESRE értékelsz?? Máskor jobban meg kell gondolni mit is szeretnél,nem leütni 5 db terméket és értékelni így NEM KORREKT MÓDON!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem valósult meg, elálltam a vásárlástól. Sajnálom, mert nagyon tetszenek a képen látható ágyneműk, de nem mertem kockáztatni a termék minőségére vonatkozó náhány értékelés miatt. Utólag is elnézését kérem! Amúgy az eladóról pozitív a véleményem, nagyon korrekt, rendes, jó kapcsolattartó, kommunikatív. Amikor meggondoltam a vásárlást, felhívtam és elmontam neki, erre Ő azt mondta: "Semmi gond, vissza utalom a pénzt!" Vissza is utalta!!! Ajánlott Vaterás!!!
Másik fél: NEM ÉRTEM A SEMLEGES ÉRTÉKELÉST!!!???
Te gondoltad meg magad, úgy hogy a terméket nem is láttad és SEMLEGESRE értékelsz?? Máskor jobban meg kell gondolni mit is szeretnél,nem leütni 5 db terméket és értékelni így NEM KORREKT MÓDON!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kértem a terméket!Korrekt eladó!
Másik fél: nem értem akkor , miért semleges???!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1371461.nemethgabor81 (25) (Vevő)
Semleges
2011.07.02. 12:00:00
1462259084
A vásárlás miattam nem jött létre, mert meggondoltam magam miután elolvastam az eladóról készített minősítéseket. Nem mertem berizikózni, a termék megvásárlását, nem akartam úgy járni mint a többiek. Amúgy az eladóval semmi gondom nem volt.
Másik fél: NEM ÉRTEM A SEMLEGES ÉRTÉKELÉST!!!???
Te gondoltad meg magad, úgy hogy a terméket nem is láttad és SEMLEGESRE értékelsz?? Máskor jobban meg kell gondolni mit is szeretnél,nem leütni a terméket és értékelni így NEM KORREKT MÓDON!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem kértem a terméket.
Másik fél: nem kérte a terméket!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru nekem nem felelt meg. Visszaküldtem, az eladó visszautalta a pénzt. Korrekt, mindenkinek ajánlom.
Másik fél: ..............................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az aukció, mert a dátum nem volt megfelelő, de amúgy ajánlani tudom
Másik fél: Nem értem miért semleges, ha nem én vagyok a hibás a tranzakció lebonyolításában.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zentaihenriett (662) (Vevő)
Semleges
2011.06.14. 20:41:14
1454455053
1000 % műszál!!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: ilyen összetétel nincs.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisnemarika (56) (Vevő)
Semleges
2011.06.12. 07:23:15
1445731218
A termék színe nem egyezik meg a képen hirdetett mintával
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
979348.CocaCola77_a (2921) (Eladó)
Semleges
2011.06.08. 18:57:47
1452600932
Nem jött létre az üzlet
Másik fél: nem vagy egy korrekt partner!!! kifizettem a vatera jutalákot és semlegesre értékelsz!!! minek fizettem neked akkor ki a pénzt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sokáig halogattam (5hónap)az értékelést, nagyon csalódott voltam, hogy nem azt a minőségű árut kaptam, mint ami fel volt tüntetve. Műszálas, darabokból összevarrt, használhatatlan ágyneműt kaptam, mosás után már színe sem volt, több helyen kiszakadt, mert annyira vékony volt az anyag. Ugyan az eladó korrektül visszavette volna, de mivel már ki volt bontva az áru, ez sajnos nem jöhetett szóba.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliom321 nevében valami "joci" nevű illető irogatott aki bunkó volt, lekezelő, nagyképű. Kérdéseimre nem válaszolt kellő tisztelettel.
Másik fél: Mindenre korrekt módon , választ kaptál!! Te kérdeztél!!! Bocsánat ha neked ez a név nem jön be!!! De akkor ki válaszolt volna??!!Lehet hogy te vagy BUNKÓ ???!!Meg agyilag korlátort!!!??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliom321 nevében valami "joci" nevű illető irogatott aki bunkó volt, lekezelő, nagyképű. Kérdéseimre nem válaszolt kellő tisztelettel.
Másik fél: Mindenre korrekt módon , választ kaptál!! Te kérdeztél!!! Bocsánat ha neked ez a név nem jön be!!! De akkor ki válaszolt volna??!!Lehet hogy te vagy BUNKÓ ???!!Meg agyilag korlátort!!!??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliom321 nevében valami "joci" nevű illető irogatott aki bunkó volt, lekezelő, nagyképű. Kérdéseimre nem válaszolt kellő tisztelettel.
Másik fél: Mindenre korrekt módon , választ kaptál!! Te kérdeztél!!! Bocsánat ha neked ez a név nem jön be!!! De akkor ki válaszolt volna??!!Lehet hogy te vagy BUNKÓ ???!!Meg agyilag korlátort!!!??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliom321 nevében valami "joci" nevű illető irogatott aki bunkó volt, lekezelő, nagyképű. Kérdéseimre nem válaszolt kellő tisztelettel.
Másik fél: Mindenre korrekt módon , választ kaptál!! Te kérdeztél!!! Bocsánat ha neked ez a név nem jön be!!! De akkor ki válaszolt volna??!!Lehet hogy te vagy BUNKÓ ???!!Meg agyilag korlátort!!!??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
