kloodX (143) 96.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 148 | 200 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 169 | 222 adásvétel |
| Az eladóként kapott 45 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mégsem felelt meg az áru. Egy kis kommunikáció-készséget viszont vártam volna.
Másik fél: A vevő az aukció megnyerése után jelezte, hogy neki ennyiért mégsem kell a termék, próbált volna alkudni. Szóval az értékelésének magyarázata egy kis csúsztatás:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó a sikeres licit ellenére sem szállította le a terméket.
Másik fél: Kedves Trudi,
nem értem, mire gondolsz, hogy nem jött létre az üzlet, mikor a terméket kipróbáltad, átvetted.
Annak ellenére, hogy négy hetet kellett várnom, mire az általam jóhiszeműen feljánlott későbbi fizetés megérkezzen, még TE adsz semleges értékelést?
Ekkora pofátlansággal még életemben nem találkoztam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Attól függetlenül, hogy nem jött létre az adás-vétel a partner hozzáállása korrekt volt,kölcsönös megértés jellemezte az ügyet. Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Egyetértek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos tönkrement a termék közvetlen a lebonyolítás előtt...de erről nem az eladó tehet (az utolsó töltés alkalmával egyszerűen felpúposodott az akku).
Komunikatív,segítőkész eladó még annak is utána járt,hogy m.o. nem lehet hozzá kapni új aksit.
Az értékelésem kizárólag ezért semleges értékelésű!
Másik fél: Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértettük egymást, majd legközelebb talán szerencsésebb lesz az adás-vétel!
Másik fél: Előfordul.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Folyamatos telefonalasok-termeszetesen en hivtam fel az eladot!!- eloztek meg a termek atvetelet, ami szinten hosszu varakozas eredmenye.Lassussag,rossz szervezes az elado reszerol.
Másik fél: Kiírás szerint a vevőnek kell a szállítást megoldania, mégis elsőre belementem, hogy a terméket elviszem a kért helyre. Ezek után felróni ezt... érdekes.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó a terméket már értékesítette, ezért a vásárlás nem jött létre.
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a serpenyő üvegfedőjén karcolások találhatók.
Másik fél: sajnos harmadaron gyari allapotut nem tudok ajanlani.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Liberty123_hu (50) (Vevő)
Semleges
2007.05.02. 18:22:26
23723119
Nem túl segítőkész, de az adásvétel lezajlott.
Másik fél: mint elore irtam: a vevo feladata a szallitas megoldasa. eleg vilagos.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
78846.boolus (152) (Vevő)
Semleges
2006.11.15. 17:44:43
13861222
elkültem a pénzt postán bankszámlára,a játékot nemkaptam meg
Másik fél: de, megkaptad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
364753.zole15_v (0) (Vevő)
Semleges
2006.08.07. 14:32:43
3037970
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontatlanul adta meg a program hardware igényét, így nem tudom használni a programot. Az adásvétel egyébként rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
