konzolszaaki (26) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.????????????????????????????????????????,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lordpredator (1) (Vevő)
Semleges
2010.08.06. 10:09:44
174690556
Korrekt,megértő csak anyagi okok adottak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre."Sajnos" közbejött egy Erdélyi kirándulás és emiatt nem volt sikeres az adásvétel. De az eladó megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt eladó, megfelelően tájékoztatott a feltételekről és a technikai részletekről. Ajánlom! Egyéb okok miatt meghiusúlt az üzlet, az értékelés ezért csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos elszámoltam magam anyagilag, de az eladó korrekt volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az áru nem felelt meg az igényeimnek,de az eladó megértő volt!Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt és rendes partner csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
éjjelibagoly (21) (Vevő)
Semleges
2010.06.27. 21:45:54
174306826
az elado rendes volt de nekem az áru nem felet meg,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az üzlet nem jött össze, másra kellett a pénz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korekt partner , de sajnos mindkettönk hibáján kivül az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A partner korrekt volt, de a termék átvételnél fennakadások voltak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg az elvárásaimnak. Valószínűleg valamit nem olvastam el a leírásban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos egy váratlan dolog miatt nem hiúsult meg az üzlet,sajnálom. Az Eladó amúgy korrekt volt,segítőkész,és megértő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos másik típusra gondoltam de az eladó rendkívül megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.