jazminbaba_2009 (345) 97.26% felhasználó összefoglaló oldala

97.26% pozitív visszajelzés
(355 Felhasználó adta)
97.26% pozitív visszajelzés
(355 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 355 509 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 10 10 adásvétel
0 0 379 533 adásvétel
Az eladóként kapott 313 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.07.19.
Utolsó belépés: 2025.08.21. 18:36
Teljes jogú felhasználó!
108 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

reinercecilia (702) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.09.02. 00:43:05

Termékkód

1954059527

A vásárló sajnos máig nem utalta a vételárat,nem tudom,hogy mi lehetett a probléma oka.Azért megértő vagyok,és remélem,hogy nem betegség miatt nem sikerült megkötni az üzletet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló sajnos máig nem utalta a vételárat.
Felhasználó

vírus (3504) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.02.15. 07:50:21

Termékkód

1848386915

Sajnos nem tudok tovább várni. A terméket 25 napja ütötték le, azóta több levelet váltottunk, hogy mikor szeretnék átvenni. Utoljára tegnap a 24. napon kértem, hogy jelentkezzen a termékért, mert értékelnem kell, de nem jöttek érte, így újból hirdetem.Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

anyamoni81 (293) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.08.20. 10:22:37

Termékkód

1775390141

Értékelnem kell, mert nem tudok belépni. Az adás-vétel még mindig nem zárult le 100%ban.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gabyzoli (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.08.15. 08:10:08

Termékkód

1784713082

A magasabb összegű postaköltség miatt(mint amit az eladó megadott) sajnos nem tudtam megvenni a terméket.Nagyon sajnálom!!!!!:(
Másik fél: Még jó hogy felajánlottam hogy akkor állom a fele postát ilyet.Érdekes !!!!!Azt mondtad nincs már annyi pénzed hogy meg vedd a csomagot akkor miért nem ezt írtad ide????????Köszi az értékelést:((((

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

2896104.tgretike200 (110) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.06.24. 19:50:49

Termékkód

1765460093

Nem a hirdetésben meghirdetett árút kaptam meg más kiszerelésben más árú volt mint a hirdetett.
Másik fél: Nem is kaptad meg mivel nemtörtént meg az adàsvétel megsem nézted a tartalmát igy minösiteni is elég .../moderálva/ dolog ,autó nélkül jött 100kg ruháért.Nem fer hogy ilyen ... /moderálva/ emberek vásárolhatnak.Csak ránézett és ennyi volt a vásárlási szándék..................nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

veteleladas (480) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.22. 18:17:31

Termékkód

1724952980

Félreérthetően- kétszer is bőrnek-volt feltűntetve az ülőgarnitúra a leírásban.Utólag kiderült,hogy műbőr.Sajnálom,hogy nem jött létre az adásvétel!
Másik fél: Meg kellene nézni rendesen a leírást !!!Nézz már vissza kérlek a kárpit hoz mi van irva és az anyag hoz!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Hor-zsolt (644) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.10. 20:55:00

Termékkód

1660040603

Sajnos a terméket nem kaptam meg csak 10 nappal a fizetés után, pedig a saját oldalán másnapi postázást ígér. A kabát mérete egy számmal kisebb, mint ahogy a leírásban szerepelt. Bőrkabátnak hirdette, ennek ellenére műbőrből készült.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Szelia (1515) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.24. 20:24:18

Termékkód

1611682664

A csomagot megkaptam. A krém minőséget ez meg se közelíti.I osztálynak mondható maximum
Másik fél: Nem új címkés ruhák lettek meghirdetve hanem extra és krém minőség.Néz már meg légyszíves egy I.oszt minőséget meg amit küldtem.Biztos hogy nem első Oszt kaptál.csak rossz indulatú vagy .bocsi

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vargafancsur (896) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 10:42:04

Termékkód

1608346772

az én hibámból nem jött létra az adásvétel.az eladó nagyon kedves,türelmes volt.sajnálom

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lecsol11 (72) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.24. 19:35:21

Termékkód

1447846089

Lehetett volna pontosabb leírást adni a csomag tartalmáról. Ha már így alakult, én beleírtam volna a termékleírásba, hogy a csomag nagyrésze 50-56-os ruhákból áll, akkor nem licitáltam volna ennyivel. Sajnos nekem nem érte meg.
Másik fél: Szia Huha ennyi ideig tartott megírni az értékelést!!!! Csak jelzem minden méretből volt a zsákban biztos nem fogok csak 50-56 ruhát küldeni ha 56-158 ig van meghirdetve.Ennyire ne nézz hülyének kérlek.Ne 8 hónap után értékelj ha annyira rossz lett volna akkor jelezted volna már átvételkor . Undorítónak tartom hogy te 8 hónap után semlegesre értékelsz miközben már jelezhetted volna ezt akkor mikor át vetted és megnézted a zsák tartalmát amiben persze minden méret volt .Láthattad volna az eddigi értékeléseimet.Rossz indulatú vagy ne haragudj.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

g-8 (80) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.01. 11:10:42

Termékkód

1240958497

A termék megérkezett, minősége kifogástalan, viszont nem a megrendelt méretet kaptam! Sajnálom, emiatt semleges!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Dia-Zita (119) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.23. 22:08:16

Termékkód

1185378455

A termék minősége nem felelt meg a leírásnak,rengeteg szakadt foltos volt a csomagban+ kb. 1 kg felnőtt ruha is.Választhattam 3 csomagból ezt az eladó javára írom,de a 10kg-ból 3db eladható ruha,de amint látom nem én vagyok az egyetlen

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kiara69 (682) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.29. 16:39:13

Termékkód

1013782858

Az eladó végtelenül kedves, barátságos és gyors! Viszont sajnos a ruhák erősen II.osztályúak, kevés van benne, ami minden szempontból hibátlan. Mindkét zsák 20 kiló alatt volt, így sima standard csomagként is eljött volna. Kia

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

viragocska3_v (1437) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.23. 16:06:16

Termékkód

1001653955

Az eladó ügyintézese kiváló és gyors. Némi félreértésből adódóan a termék minősége nem egészen felelt meg számomra.
Másik fél: Én Pozitívat adok neked csak azért mert én nem érzem magam hibásnak mert originált csomagot vettél amit jeleztem hogy nem látok bele a csomagba!!!Így nem tudom milyen ruhákat kapsz pontosan !!!! Attól függetlenül csak +++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.